Kontakti

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Nīcgales iela 26, Rīga, LV – 1035
tālr.: 67575580
fakss: 67548302
e-pasts: rtrit@rtrit.lv
Reģ. Nr.: 40003480798

Norēķinu rekvizīti:
Valsts kase, kods TRELLV22
Konts LV98TREL9153970000000

Struktūrvienības:

  • Rīgā, Nīcgales ielā 26
  • Rīgā, A.Deglava ielā 41A
  • Rīgā, Marijas ielā 4
  • Preiļi, Sporta ielā 1

Kā nokļut?
Satiksme (uz Purvciemu) –
ar 11., 16., 22.trolejbusu vai
ar 3., 6., 13., 50., 51., 52 autobusu.

Sazinies ar mums

*obligatie aizpildamie lauki

Valdes locekle – direktore

Direktores vietnieki

  • Gunta Šmaukstele
    Direktores vietniece mācību darbā

    Tālrunis: 67147581
    E-pasta adrese: Gunta.Smaukstele@rtrit.lv

    Pieņemšanas laiki:

    Marijas ielā: trešdienās 13.00 - 17.00
    Deglava ielā: piektdienās 14.00 - 16.00

  • Ludmila Ļevančuka
    Direktores vietniece audzināšanas darbā

    Tālrunis: 67582995
    E-pasta adrese: Ludmila.Levancuka@rtrit.lv

    Pieņemšanas laiki:


    Marijas ielā: trešdienās 9.00 - 14.00
    Deglava ielā: piektdienās 9.30 - 15.00

  • llze Ločmane
    Direktores vietniece stratēģiskajā attīstībā


    Tālrunis: 67147589
    E-pasta adrese: Ilze.Locmane@rtrit.lv

  • Dana Baltuseviča

    Direktora vietnieks praktisko mācību darbā

    Tālrunis: 20280563
    E-pasta adrese: Dana.Baltusevica@rtrit.lv

Sekretariāts

Vadītāji

  • Arnolds Silavs
    Profesionālās vidējās un arodizglītības daļas vadītājs

    Tālrunis: 67577215
    E-pasta adrese: rtrit@rtrit.lv

    Pieņemšanas laiki:

    Marijas ielā: ceturtdienās 9.00 - 13.00
    Deglava ielā: pirmdienās 15.00 - 17.00

  • Irēna Kuliša
    Metodiskā darba daļas vadītāja

    Tālrunis: 67286607
    E-pasta adrese: Irena.Kulisa@rtrit.lv

  • Sarma Leimane
    Projektu daļas vadītāja

    Tālrunis: 67147584
    E-pasta adrese: Sarma.Zvagule@rtrit.lv

  • Ilze Pilāne
    Finanšu un iepirkumu daļas vadītāja

    Tālrunis: 67548725
    E-pasta adrese: Ilze.Pilane@rtrit.lv

  • Ilze Čiruhina
    Ražošanas daļas vadītāja

    Tālrunis: 67147589
    E-pasta adrese: Ilze.Ciruhina@rtrit.lv

  • Aija Mētra
    Struktūrvienības vadītāja izglītības jomā A.Deglava ielas 41A struktūrvienībā

    Tālrunis: 67147590
    E-pasta adrese: Aija.Metra@rtrit.lv

  • Jana Eisaka
    Personāla daļas vadītāja

    Tālrunis: 67795521
    E-pasta adrese: Jana.Eisaka@rtrit.lv

  • Inna Jurkāne
    Struktūrvienības vadītāja izglītības jomā Nīcgales 26 struktūrvienībā

    Tālrunis: 67795547
    E-pasta adrese: Inna.Jurkane@rtrit.lv

  • Ziedonis Siksna
    Struktūrvienības vadītājs izglītības jomā  Marijas 4 struktūrvienībā

    Tālrunis: 67795550
    E-pasta adrese: Ziedonis.Siksna@rtrit.lv

  • Biruta Podskočija
    Struktūrvienības vadītāja izglītības jomā Sporta ielā 1, Preiļu struktūrvienībā

    Tālrunis: 65381293
    E-pasta adrese: Biruta.Podskocija@rtrit.lv

     

Informācijas biroji

  • Augusta Deglava ielā 41A, Rīgā

    Tālrunis: 67147583
    E-pasta adrese: Info.D41@rtrit.lv

  • Marijas ielā 4, Rīgā

    Tālrunis: 67286297
    E-pasta adrese: Info.M4@rtrit.lv

  • Nīcgales ielā 26, Rīgā


    Tālrunis: 67795532

    E-pasta adrese: Info.N26@rtrit.lv


  • Sporta ielā 1, Preiļos

     

    Tālrunis: 26041291 (mob.)

    E-pasta adrese: Preili@rtrit.lv

Skolas grāmatvediba

Dienesta viesnīca

  • Gunta Kuzmina
    Dienesta viesnīcas skolotāja Nīcgales ielā 26
     

    Tālruņi: 67581648, 26497395
    E-pasta adrese: Gunta.Kuzmina@rtrit.lv

  • Inese Tomase
    Dienesta viesnīcas vadītāja 

    Tālruņi: 67149012, 25441888
    E-pasta adrese: Inese.Tomase@rtrit.lv

  • Vigilija Šulca
    Dienesta viesnīcas vadītāja Augusta Deglava ielā 41A

    Tālrunis: 67577495
    E-pasta adrese: Vigilija.Sulca@rtrit.lv

  • Dežurants dienesta viesnīcā Augusta Deglava ielā 41A

    Tālrunis: 67147588