A+
a-

Sports

AMI sporta klubs

Saite uz AMI Sporta klubu
Biedrība „Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta klubs „AMI””
(AMI sporta klubs) http://www.amisports.lv/

Biedrība „Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta klubs „AMI”” (AMI sporta klubs) Profesionālās izglītības sistēmā Latvijā sporta darbu vada no 1990. gada.  AMI sporta klubs kopā ar pieredzējušiem sporta skolotājiem izstrādā sporta mācību priekšmeta paraugprogrammu profesionālās izglītības iestādēm. Izstrādāto programmu katrai skolai iespējams pielāgot savām vajadzībām atbilstoši tradīcijām, sporta bāzei, audzēkņu vēlmēm un sagatavotībai.

AMI sporta klubā aktīvi darbojas 34 kolektīvie biedri.

AMI sporta klubs organizē sporta spēles 12 sporta veidos jauniešiem un 11 sporta veidos jaunietēm visu mācību gadu. Sporta spēļu organizēšana notiek pēc šādas shēmas:

I posms – sacensības mācību iestādēs starp grupām, kursiem;

II posms – AMI sporta kluba spēles apaksgrupās;

III posms – pusfināla vai fināla sacensības .

Lai audzēkņus vairāk iesaistītu sporta pasākumos, ik gadus tiek rīkoti konkurs „Labākais sportists un sportiste”, reizi trīs gados – konkurs „Labākais sabiedriskais treneris”.

SPORTA AKTIVITĀŠU PLĀNS - DECEMBRIS

 2019./2020. mācību gada Sporta pasākumu darba plāns DECEMBRĪ

Nedēļas

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Piezīmes

48

 

 

 

02.12.

03.12

04.12.

05.12.Tehnikuma

 sacensības basketbolā  meitenēm

06.12

 

49

 

 

 

09.12.

10.12. AMI sporta kluba Republikas sacensības volejbolā

 zēniem Daugavpilī

11.12. AMI sporta kluba Republikas sacensības dambretē

meit. zēniem RTRIT

12.12 Tehnikuma

 sacensības roku cīņā zēniem

13.12.

 

50

 

 

16.12.

17.12. AMI sporta kluba Republikas sacensības dambretē

meit.zēniem RTRIT

18.12.

19.12.

20.12.

 

51

 

 

 

23.12.

24.12.

 

25.12.

26.12.

27.12.

 

APSVEICAM meiteņu izlasi ar iegūto 3.vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās galda tenisā

Apsveicam VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums" meiteņu izlasi, kas ieguva 3.vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās galda tenisā:

  1.  Milena Konstantinova  KD17-3/4  - individuāli 2. vieta
  2. Sanita Perhuroviča IN16
  3. Sanita Zakerničnaja RV19-1/2

Paldies par izciliem startiem.

APSVEICAM Tehnikuma meiteņu izlasi šautriņu mešanā ar iegūto 3. vietu Republikas sacensībās

Apsveicam VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums" meiteņu izlasi ar iegūto 3. vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās šautriņu mešanā:

  1.  Aleksandra Meļņikova E18-7/8

  2. Aivita Smiļģe E16-5/6 -  individuāli - 1. vieta

  3. Sandija Vītola IN16

  4. Paula Dalbiņa IN16

  5. Enija Andrejeva IN16

Paldies par izciliem startiem.

APSVEICAM Tehnikuma meiteņu izlasi rudens krosā ar iegūto 2. vietu Republikas sacensībās

APSVEICAM VSIA "Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums" meiteņu izlasi rudens krosā ar iegūto 2.vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1.  Aleksandra Meļņikova   E18-7/8
  2. Ludmila Kovaļenko V18-1/2
  3. Kitija Ase E19-7/8
  4. Invida Mauriņa IS19-1 – individuālais rezultāts 1.vieta
  5. Milena Sedola IS19-2
  6. Liena Beāte Šauriņa SV19-5/6
  7. Megija Daģe V19-1/2
  8. Linda Podkalne R19-1/2

Paldies par izciliem startiem.

Sporta skolotāji

APSVEICAM Tehnikuma meiteņu izlasi vieglatlētikā ar iegūto 1. vietu Republikas sacensībās

APSVEICAM Tehnikuma meiteņu izlasi vieglatlētikā ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

Meiteņu komanda:

  1. Aivita Smiļģe E16-5/6  - 1. vieta - lode (individuāls rezultāts)
  2. Daniela Šakociņa E16-9/10 - 1. vieta bumbas mešana; 2. vieta - lode; 1. vieta - stafete (individuāls rezultāts)
  3. Sabīne Rudzīte E16-9/10 – 1. vieta - stafete (individuāls rezultāts)
  4. Invida Mauriņa IS19-1 - 1.vieta - 100m distancē; 1. vieta - stafete; 3. vieta - tāllekšana (individuāls rezultāts)
  5. Diāna Vasiļjeva V18-3/4
  6. Annija Derkača V19-5/6
  7. Anete Aumestare SV19-3/4 – 1. vieta - stafete (individuāls rezultāts)

Zēnu komanda:

1.Gvido Horens Paegle EK18-1/2 – 2.vieta tāllēkšanā (individuāls rezultāts)

2.Deivids Auziņš E17-1/2

3. Igors Molčanovs E19-5/6

4. Kristaps Cielavs KD19-3/4

5.Elmārs Jacenko E19-9/10

6. Rainers Puškundzis E19-5/6

7.Edvīns Litčenko E19-3/4

8.Markuss Bārzdainis KM/KR18

 Paldies par startiem! Veiksmi arī turpmākās sacensībām!

                                               


APSVEICAM 1. KURSA SPORTA DIENAS UZVARĒTĀJUS

100m skrējiens

Meitenes           

I vieta – Rebeka Zekante (KM19-1/2) – rezultāts 13.5s

II vieta – Linda Sazonova (EK19-1/2) – rezultāts 14,3s

III vieta – Valērija Glavacka (TK19-3/4) – rezultāts 15.0s

Zēni      

I vieta – Kristaps Cielavs (KR19-3/4) –rezultāts 12,4s

II vieta – Edvīns Litčenko (E19-3/4) – rezultāts 12,6s

III vieta – Igors Molčanovs (E19-5/6) - rezultāts 12,6s

Tāllēkšana

Meitenes

I vieta – Egija Roznere (IS19-2) - rezultāts 4.40m

II vieta – Santa Kaminska (EK19-1/2)  -rezultāts 4.30m

III vieta – Laura Rakova (V19-3/4) - rezultāts 4.20m

Zēni

I vieta – Kristaps Cielavs (KR19-3/4) - rezultāts 5.80m

II vieta – Horens Stalidzāns (KM19-1/2) - rezultāts 5.70m

III vieta – Nikita Bogdanovs (EP19-1/2) - rezultāts 5.50m

Lodes grūšana

Meitenes

I vieta – Renāte Šumila (KR19-3/4) - rezultāts 8.66m

II vieta – Sabīne Bronka (SV19-1/2) - rezultāts 8.40m

IIIvieta – Annija Derkača (V19-5/6) - rezultāts 8.36m

Zēni

I vieta – Igors Molčanovs (E19-5/6) - rezultāts 9.83m

IIvieta - Kristaps Cielavs (KR19-3/4) – rezultāts 9.66m

III vieta – Elmārs Jancenko (E19-9/10) - rezultāts 9.54m

Paldies visiem par piedalīšanos un uz tikšanos Sporta stundās!