A+
a-

UZŅEMŠANA 2024./2025. m.g.

RTRIT Personu uzņemšanas noteikumi valsts budžeta finansētās izglītības programmās 24./25. m.g.

RTRIT Personu uzņemšanas noteikumi valsts budžeta finansētās izglītības programmās 24./25. m.g.

Informācija par pretendentu personas datu apstrādi uzņemšanas procesā

Informācija par pretendentu personas datu apstrādi uzņemšanas procesā


Iesniedzamie dokumenti

  1. pilngadīgās personas vai viena no nepilngadīgās personas likumiskajiem pārstāvjiem rakstveida iesniegums izglītības iestādes valdes loceklei - direktorei, norādot izvēlēto profesionālās izglītības programmu un iegūstamo kvalifikāciju
  2. pamatizglītību, arodizglītību, profesionālo vidējo izglītību vai vispārējo vidējo izglītību apliecinoša dokumenta kopiju (uzrādot dokumenta oriģinālu);  
  3. sekmju izraksta kopiju (uzrādot oriģinālu);  
  4. izrakstu no stacionārā/ ambulatorā pacienta medicīniskās kartes (veidlapa Nr.027/u), kurā norādīta informācija par personas hroniskām saslimšanām, tai skaitā redzes, dzirdes, funkcionāliem vai psihiskiem traucējumiem, alerģijām, ierobežojumiem fiziskajai slodzei;  
  5. četras fotogrāfijas (3x4 cm); 
  • ja attiecināms, iesniedz dokumenta kopiju (uzrādot oriģinālu), kas apliecina personas ar speciālām vajadzībām, bāreņa un bez vecāku gādības palikuša bērna statusu; 
  • izziņas par izglītības dokumenta atzīšanas kopiju, uzrādot oriģinālum ja izglītību apliecinošais dokuments izsniegta ārvalstīs. 

AUDZĒKŅIEM, KURI PIESAKĀS MĀCĪBĀM PREIĻU STRUKTŪRVIENĪBĀ IR PIEEJAMA LABIEKĀRTOTA DIENESTA VIESNĪCA

Dienesta viesnīca A.Paulāna 2a, Preiļos

VSIA "Rīgas Tūrismaun radošās industrijas tehnikums" Dienesta viesnīca A.Paulāna 2a, Preiļos ir labiekārtota mājvieta līdz 70 izglītojamajiem, kuri nedzīvo Preiļu pilsētā.

Viesnīcas 3 stāvos ir izvietoti 2 istabu numuriņi ar dušu, tualeti un virtuves nišu. Virtuves nišu var aprīkot ar savu tējkannu, mikroviļņu krāsni, ledusskapi. Dienesta viesnīcas 2. stāvā ir koplietošanas virtuve, kurā ir kopīgi lietojami ledusskapji, elektriskās plītis, mikroviļņu krāsnis. Viesnīcā ir pieejama gludinātava un veļas mazgātava. Viesnīcas atpūtas telpā var spēlēt novusu, galda tenisu un dažādas galda spēles.

Dienesta viesnīcā ir pieejams brīvais wi-fi tīkls. 

Kontakti: Adrese: Preiļos, A.Paulāna iela 2a.

E-pasts: preili@rtrit.lv 

Tālrunis: 65381291; 65381293


Dienesta viesnīca Nīcgales ielā 26, Rīgā

VSIA "Rīgas Tūrismaun radošās industrijas tehnikums" Dienesta viesnīca Nīcgales ielā 26, Rīgā ir labiekārtota mājvieta līdz 400 izglītojamajiem, kuri dzīvo tālu no Rīgas. Viesnīcas 9 stāvos ir izvietoti 2 istabu numuriņi ar dušu un tualeti. Katrā stāvā ir ērta virtuve, kurā ir kopīgi lietojami ledusskapji, elektriskās plītis, mikroviļņu krāsnis. Viesnīcā ir pieejama gludinātava un veļas mazgātava.
Viesnīcas atpūtas telpā var skatīties televizoru kopā ar citiem viesnīcas iemītniekiem, kā arī ir telpas kopējām spēlēm un nodarbībām.

Dienesta viesnīcā katra stāva iemītnieki ievēl sava stāva vecāko, kas pārrauga kārtību, organizē pasākumus sava stāva iemītniekiem. Vienlaikus stāva vecākie veido visas dienesta viesnīcas pašpārvaldi, kas veiksmīgi un radoši organizē sacensības, tematiskos vakarus, spēļu vakarus u.c. visiem dienesta viesnīcas iemītniekiem.

Dienesta viesnīcas pirmajā stāvā ir mācību kafejnīca "Starpbrīdis", kas strādā no 7:00 līdz 19:00 darba dienās un 9:00 līdz 17:00 brīvdienās.

Kontakti:

Adrese: Rīgā, Nīcgales ielā 26

Dienesta viesnīcas skolotāji: 26497395, 26421707

Kā pie mums nokļūt no Rīgas centra:

- Satiksme (virzienā uz Purvciemu) – ar 11., 16., 22.trolejbusu vai ar 3., 6., 13., 50., 51., 52 autobusu.


NĀC MĀCĪTIES UZ RTRIT!