22.06.2026
Šī gada pavasarī mūsu tehnikuma audzēkne Laura Ozoliņa devās četrus mēnešus ilgā Erasmus+ praksē Antverpenē, Beļģijā. Šī mobilitāte bija nozīmīgs solis Lauras profesionālajā izaugsmē, sniedzot vērtīgu pieredzi viesmīlības nozarē.
Prakses laikā Laura guva vērtīgu ieskatu pasākumu ēdināšanas organizēšanā, strādājot vidē, kurā augsta līmeņa viesmīlība ir prioritāte. Šī pieredze ļāva ne tikai nostiprināt teorētiskās zināšanas praksē, bet arī apgūt jaunas metodes un pieejas, kas nepieciešamas darbam starptautiskā līmenī. Šāda prakse ir būtisks atspēriena punkts Lauras turpmākajai karjerai augstas kvalitātes servisa organizācijās.
Četru mēnešu ilgums ļāva Laurai iziet ārpus tūrista pieredzes un pilnvērtīgi iejusties Antverpenes dzīves ritmā. Brīvajā laikā viņa aktīvi apmeklēja dažādus vietējos festivālus un kultūrvēsturiskus objektus, kas palīdzēja labāk izprast Beļģijas kultūru un tradīcijas.
Laura uzsver, ka Erasmus+ mobilitāte ir lieliska iespēja jebkuram jaunietim – tas ir veids, kā vienlaikus gan būtiski celt savu profesionālo kompetenci, gan paplašināt personīgo redzesloku, dzīvojot un strādājot jaunā, starptautiskā vidē.
Kā Laurai gāja vari redzēt šeit: VIDEO