A+
a-

Tiešsaistes konsutlāciju grafiks

Tiešsaistes konsultāciju grafiks_1.semestris.
Mācību priekšmetsSkolotājsDiena LaiksGrupasSaite
Latviešu valoda, literatūraM.BogotāTrešdiena15:30 - 16:00IS19-1, IS19-2Latviešu valoda, literatūra M.Bogotā
MatemātikaI.Samuilika15.12.202015:30-17:00E19 7/8, V19 1/2, Is19 1, Is19 2Matemātika-I.Samuilika
VēsturesI. DunajevaTrešdiena9:30-10:00 Vēstures I. Dunajeva
ĶīmijaK.BarabanščikovaCeturdien9:30-10:00V19-1/2;V19-5/6: V19-3/4; R19-1/2Ķīmija K.Barabanščikova
Latviešu valoda, literatūraSanita GribulePirmdiena17:00-18:00E18-11/12, E18-9/10, E19-1/2, E19-3/4, E19-5/6, E19-9/10, EK18-1/2, EP19-1/2, EP20-1/2, RV20-1/2, TK18-3/4, V20-1/2, V20-3/4Latviešu valoda, literatūra Sanita Gribule
Latviešu valoda, literatūraIna SausnīteOtrdiena14:00-15:00ID 20, TA 19, TAIN 18, SV 18 5/6, V19 1/2Latviešu valoda, literatūra Ina Sausnīte
Angļu valoda Ināra AgteCeturtdiena14:00 - 15:00EK20-1/2; EK20-3/4; PP20-1/2; KR20-1/2; KR20-3/4; KM20-1/2; TK20-1/2 (1. un 2. grupas); 1. kursu angļu valodas konsultācijas 
    EK20-1/2; EK20-3/4; PP20-1/2; KR20-1/2; KR20-3/4; KM20-1/2; TK20-1/2 (1. un 2. grupas);  
Angļu valoda Ināra AgtePirmdiena16:00 - 17:00E19-1/2; KM19-1/2; KR19-1/22. kursu angļu valodas konsultacijas 
Angļu valoda Ināra AgteOtrdiena16:00 - 17:00 TK18-1/2; EK18-1/2; E18-9/103. kursu angļu valodas konsultacijas
ĶīmijaVioleta KrakauskaPirmdiena13:15-14:15E19 1/2;EK19 1/2;E20 9/10;EK20-1/2; EK20-3/4; PP20-1/2; KR20-1/2; KR20-3/4; KM20-1/2; ST20 1/2;SV20 1/2;V20 1/2;V20 3/4Ķīmija Violeta Krakauska
IKTD. LegzdiņaOtrdiena15:00-16:00E20-1/2; E20-3/4; TA20; ID20; RV20-1/2; SV20-1/2; V20-1/2; V20-3/4IKT D. Legzdiņa
IKTJānis StrupePirmdiena9:00-10:00EK20-1/2, EK20-3/4, EP20-1/2, KR20-3/4, PP20-1/2, TK20-1/2IKT Jānis Strupe
IKTĢirts BlektePiektdiena15:00-16:00ST20-1/2IKT Ģirts Blekte
ĶīmijaEdmunds PaegleOtrdiena15:00-16:00Tk20-3/4; TK20-5/6Ķīmija Edmunds Paegle
IKTEdmunds PaegleOtrdiena10:00-11:30E20-5/6; E20-7/8; E20-9/10; KM20-1/2; KR20-1/2IKT Edmunds Paegle
MatemātikaAlīna PorahoņkoTrešdiena13:00-14:00E18-11/12, E18-9/10, E19-9/10, E20-5/6, EK20-1/2, EK20-3/4, SV19-3/4, SV19-5/6, TK19-3/4, TK19-5/6Matemātika Alīna Porahoņko
Angļu valoda Inga RimareOtrdiena15:00-16:00E 19-5/6, E 19-3/4, V 20-1/2, V 20-3/4, RV19-1/2, VV20-1/2, E 17-1/2, E 17-5/6https://ej.uz/kons-angl-val
MatematikaAndris KurlovicsTresdiena15:00-16:00E20-1/2;V18-1/2; E18-7/8, V18-3/4, V19-3/4, V20-1/2; V20-3/4Matematika Andris Kurlovics
Latviešu valoda Mārīte ZaltānePirmdiena12.00- 13.00V19- 5/6Latviešu valoda Mārīte Zaltāne
Latviešu valoda Mārīte ZaltāneCeturtdiena10.00=13.00V19-3/4Ķīmija Ingrīda Gorkina
kīmijaIngrīda Gorkinapirmdiena   
   12.00 - 12.50E19-5/6, E19-9/10 
   13.40.- 14.40TA20, ID20, TK20-1/2 
ķīmijaIngrīda GorkinaOtrdiena   
   12.00 - 13.20EP19-1/2 
      
   12.00 - 13.20EP20-1/2ķīmija Ingrīda Gorkina
ķīmijaIngrīda Gorkinaceturtdiena13.40 -14.20KM19-1/2, KR19-1/2, TA19ķīmija
  piektdiena   
      
   12.00 -13.20EP20-1/2 
      
Krievu valodaVeronika Pluščevskatrešdiena15:30-16:30visas grupas ( pēc nepieciešamības)Krievu valoda Veronika Pluščevska
Latviešu valoda, literatūraGundega Rutkatrešdiena10:00 - 11:00E18-7/8, E19-7/8, E20-7/8, E20-9/10, EK19-1/2, KR19-1/2, KR20-1/2, TK18-1/2,TK19-3/4Latviešu valoda, literatūra Gundega Rutka
Krievu valodaAelita Semeņuka08.12.2020.10:00TK20-1/2Krievu valoda Aelita Semeņuka 
  09.12.2020.14:00KR20-1/2Krievu valoda Aelita Semeņuka 
Angļu valoda Jeļena Atroščenkovaotrdiena13:30-14:00TA20, ID20Angļu valoda Jeļena Atroščenkova
Angļu valoda Jeļena Atroščenkovaceturtdiena13:00-14:00 SV18-1/2, SV18-5/6, E18-7/8, V181/2, V18-3/4Angļu valoda Jeļena Atroščenkova
MatemātikaMaija Liepatrešdiena13:00 - 14:00E19-1/2, E20-9/10, EK18-1/2, EK19-1/2, KM20-1/2, KR 19-1/2, PP20-1/2, TK20-1/2stunda
Angļu valoda Žanna Buivide-MoskovkinaPirmdiena15:00-16:30E19-7/8; TA19; IS19-1; IS19-2; V19-1/2; V19-3/4: V19-5/6; SV19-1/2; IN/TA18; RV19-1/2; SV20-1/2; ST20-1/2Angļu valoda Žanna Buivide-Moskovkina
Angļu valoda Alīna JakušenokaCeturdiena15:00-15:40KM-KR18; SV18-5/6Angļu valoda Alīna Jakušenoka
MatemātikaGertrūde LivmaneTrešdiena15:30-16:30EP20-1/2, E20-3/4, E20-7/8, EP19-1/2, SV20-1/2Matemātika Gertrūde Livmane
SportsAina LegzdiņaOtrdiena15:00-15:30RV20-1/2; TK18-3/4; IS19-1; ID20Sports_A.Legzdiņa
Latvijas un pasaules vēsture, Sociālās un pilsoniskās prasmes, Preču un pakalpojumu pārdošana –Likumdošana.Juris Bakajevs. Visas gr.atb.pasn.priekšm.Pt. 5) 15:35 - 16:15 vai individuāli vienojoties ar skolniekiem.     
     Juris Bakajevs
EkonomikaSolvita JermakaPirmdiena15:00-15:30IS19-1,-2; V19-1/2,-3/4, -5/6; E19-3/4, -5/6, -7/8; SV19-1/2, -3/4, -5/6; RV19-1/2; RV20-1/2Ekonomika Solvita Jermaka
VēstureMārīte VišņevskaTrešdiena13:00-14:00V19-1/2, V19-3/4, V19-5/6, IS19-1, IS19-2, ID20, TA20Vēsture Mārīte Višņevska
  TREŠDIENA9.00-12.00MK201/2,E20 2/2,E20 3/4, SV20 1/2 
Angļu valoda Irēna SkuteleOtrdiena8:00 - 08:40E20-9/10, EP20-1/2, E19-9/10, EP19-1/2https://ej.uz/gkaa
krievu valoda Gaļina Šostaka    krievu valoda Gaļina Šostaka