A+
a-

NordPlus Junior projekts “Creating A Successful Future” Nr. NPJR-2019/10282

2019./2020 mācību gadā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums piedalās Klaipēdas tūrisma skolas koordinētajā NordPlus projektā “Creating A Successful Future” Nr. NPJR-2019/10282

Projekta mērķis ir abu skolu audzēkņu un skolotāju sadarbība un pieredzes apmaiņa par kvalitātes nodrošināšanu, mācību metodēm, praktisko apmācību un praksi uzņēmumus. Dalība projektā uzlabos studentu sociālās un profesionālās prasmes, kā arī vairos viņu izpratni par darba tirgus daudzveidību un iespējām, tādējādi veicinot viņu karjeras iespējas nākotnē.

Gada laikā tiks īstenoti divi mācību pasākumi - Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā uzņemot Klaipēdas Tūrisma skolas audzēkņus un skolotājus, un, mūsu audzēkņiem un skolotājiem dodoties pieredzes apmaiņā uz Klaipēdas skolu.

Vairāk informācijas par projektu: https://www.nordplusonline.org/Projects2/Project-database


Piesakies dalībai Nordplus projektā “Creating A Successful Future”, kuru īstenojam kopā ar Klaipēdas Tūrisma skolu.  Projektā būs 2 aktivitātes:

  • Klaipēdas skolas audzēkņu un skolotāju programma mūsu skolā 29.septembrī – 3.oktobrī.
  • Mūsu – projektā iesaistīto audzēkņu un skolotāju mācību vizīte Klaipēdas skolā 14. – 18.oktobrī

Programma – radošās darbnīcas un mācību ekskursijas dažādās profesionālajās jomās.

Ja esi komunikabls, pārvaldi angļu valodu un esi gatavs iepazīstināt viesus ar Rīgu, Latviju un savu izvēlēto profesiju – piesakies. Lai pieteiktos sūti īsu pieteikuma/motivācijas vēstuli uz arturs.homins@rtrit.lv, neaizmirstot norādīt svarīgus faktus par sevi – vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, grupu, kurā mācies kā arī audzinātājas vārdu, uzvārdu.

OBLIGĀTI jānorāda vēstules tēmā: pieteikšanās NORDPLUS!

Pieteikšanās līdz 20.septembrim.