NORDPLUS

Izmanto iespēju un brauc praktizēties uz Somiju!

 

Sadarbībā ar  Somijas profesionālās izglītības iestādi VAMIA

PIKC Valsts SIA"Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums" audzēkņiem tiek piedāvāta iespēja pieteikt savu dalību  NordPus junior projekta programmā  Somijas pilsētā VAASA.
Izvirzīt savu kandidatūru dalībai projektā var visi PIKC Valsts SIA"Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums" izglītojamie  Tūrisma un komercdarbības pakalpojumu speciālisti, ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, viesnīcu un viesmīlības pakalpojumu speciālisti.
Pieteikumā obligāti jānorāda, ka vēlaties pieteikt savu kandidatūru dalībai NordPlus junior projekta programmā  kurā vēlaties iziet mobilitāti, piemēram, "NordPlus junior projekta programma Somijā- Komerczinību jomā"

Lai pieteiktos, līdz 2017.gada 15.februārim sūti:

- CV Europass formātā angļu valodā ŠEIT , CV atbilstoši pievienojot dokumentu tipa foto

- motivācijas vēstuli, angļu valodā, kurā apraksti savu izglītību, iepriekšējo pieredzi un pamato vēlmi doties praksē ārpus Latvijas;

uz arturs.homins@rtrit.lv e-pastā norādot, piemēram,"NordPlus junior projekta programma Somijā- Komerczinību jomā", savu personas kodu, grupu, grupas audzinātāja vārdu un uzvārdu, un telefona numuru.

Atlases procesā tiks izskatīti tikai pilnībā un atbilstoši norādītajām prasībām aizpildīti pieteikumi.
Prasības kandidātiem:
-Angļu valodas zināšanas līmenī, kas ļauj brīvi sazināties un sekot līdzi mācību procesam;
-Sekmīgs vērtējums visos mācību priekšmetos;
-Nav mācību kavējumu;

Projekts "Let's TASTE the enterprise" -"Izgaršosim uzņēmumu".

No šī gada 06. līdz 09. maijam NORDPLU projekta "Let's TASTE the enterprise" -"Izgaršosim uzņēmumu" ietvaros Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā viesojas 8 studenti un 4 skolotāji no Norvēģijas un Lietuvas. "Let's TASTE the enterprise" -"Izgaršosim uzņēmumu" projekta dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja iepazīties un izpētīt viesnīcu, restorānu un apkalpojošās sfēras uzņēmumu attīstību no biznesa un tūrisma viedokļa, kā arī iepazīties ar mūsu pašmāju uzņēmumu unikālo produkciju, kura nav sastopama citviet Eiropā. Tāpat projektam ir liela loma sadarbības nostiprināšanai starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu profesionālajām skolām.

 

Sveicieni no projekta Nordplus Junior dalībniekiem Norvēģijā.

Šodien esam saņēmuši sveicienus no 2014.gada Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma jauniešiem un pedagogiem, kuri Sandefjord vidergaende Skole Norvēģijā projekta Nordplus Junior ietvaros piedalījās pasākumā „Let’s taste the enterprise”. Gaidām mūsu delegāciju atgriežamies ar jaunām zināšanām un pieredzi!

Jauns Nordplus Junior projekts

2013. gada decembrī Rīgas Tūrisma un  radošās industrijas tehnikums uzsāk dalību Nordplus Junior projektāFlexible and individual study paths” (Elastīgi un individuāli mācību ceļi). Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Somijas pilsētas Vaasas profesionālo izglītības iestādi. Projekta ietvaros Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā pavasarī viesosies izglītojamie no Somijas, kā arī mūsu audzēkņi dosies apmaiņas braucienā uz Somiju, kur iepazīsies ar izglītības un prakses organizāciju, un apgūs mācību praksi Vaasas uzņēmumos.

Noslēdzies 2012.gadā uzsāktais NORDPLUS Junior projekts

Ir noslēdzies 2012.gadā uzsāktais Nordplus Junior projekts „Jugendstil capitals: Riga and Alesund as Art Nouveau Heritage tourism centers/ Jūgendstila galvaspilsētas: Rīga un Alesunda kā Jūgendstila mantojuma tūrisma galamērķi”, kas tika īstenots sadarbībā ar Hamar Katedralskole Norvēģijā.

Projekta laikā abu skolu izglītojamie pētīja kultūras mantojuma tūrismu abās dalībvalstīs, klātienē iepazinās ar Jūgendstila apskates objektiem un veidoja sadarbību kultūras tūrisma jomā.