Aktivitātes

Kristīnes Rudzinskas lekcija izglītojamiem

Karjeras atbalsta pasākumu projekta ietvaros 9.  un 14. maijā RTRIT Modes un stila nodaļas izglītojamiem notika tikšanās ar stilisti, modes eksperti, dažādu modes un mākslas pasākumu režisori un žurnāla  “LILIT LOOK” galveno redaktori Kristīnu Rudzinsku, kura vadīja ļoti interesantu lekciju-semināru “Mans veiksmes ceļš”. Viņa jauniešiem stāstīja par šīs lekcijas galveno domu, ka VEIKSMEI darbā ir ļoti niecīga nozīme. Galvenais ir tas, ko dara savas karjeras labā pats cilvēks.

Kristīne pastāstīja par savu karjeru no modeles līdz modes un stila ekspertei, rādīja prezentāciju, kurā bija iekļautas viņas darbu un darbības virzienu vizualizācijas, kā arī mudināja topošos profesionāļus  nepārtraukti mācīties un pilnveidoties ikvienā vietā, kur būs iespēja strādāt vai praktizēties. Kristīne ieteica jauniešiem attīstīt ikvienu savu spēju un prasmi, jo tās var kļūt par karjeras un izaugsmes pamatu nākotnē.

Gan izglītojamajiem, gan pedagogiem bija interesanti uzzināt par modes industrijas niansēm un iespējamām prakses un darba vietām jaunajiem speciālistiem.

Meistares galveno ieteikumu var adresēt ikvienam no mums: ja tev ir kāds talants, centies to attīstīt un dodies sabiedrībā ar savu piedāvājumu, negaidi, ka tevi kāds pēkšņi atradīs cilvēku pūlī un piedāvās interesantu darbu.

Modes un stila nodaļas pasniedzēji augsti vērtē Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” devumu un nozīmi audzēkņu izglītošanā. Pateicoties šim projektam, izglītojamie var iepazīties ar nozari un tās prasībām ne tikai no teorētiskās puses, bet arī uzzināt un uzklausīt praktiskas lietas un īstu pieredzi no Latvijas vadošajiem nozares profesionāļiem.

Projekta “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas gaita

Saturīgi īstenots karjeras attīstības atbalsts ir ārkārtīgi nozīmīgs ikviena jauna cilvēka dzīvē, iepazīstot, izvērtējot un pilnībā izmantojot sniegtās iespējas izglītībā un darba tirgū.

Ir veiksmīgi nodrošinātaprojekta īstenošana Ēdināšanas pakalpojumu un Viesmīlības pakalpojumu nodaļās. Nodaļu izglītojamajiem ir organizēti vairāk nekā 30  karjeras atbalsta pasākumi:12  lekcijas – semināri „Gribu labāk izprast sevi”,  9 meistarklases “Gūsti pieredzi”, 9 lekcijas-semināri  „Mans veiksmes ceļš”.

Pasākumus vadīja darba devēji - nozares profesionāļi kopā ar izglītojamajiem.  Starp tiem ir restorāna “Vincents” direktors Raimonds Tomsons, MoetHennessy zīmolu vēstnieks Baltijas valstīs Gints Sniedze, šefpavārs Valters Zirdziņš, šefpavārs Tomass Godiņš, šefpavārs Lauris Aleksejevs, šefpavārs Juris Dukaļskis, šefpavārs Raimonds Zommers un citi speciālisti.

Karjeras atbalsta pasākumos piedalījās vairāk nekā 700 izglītojamie.

Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs - Preiļu struktūrvienība

Turpinās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Projekts tiek īstenots arī RTRIT Preiļu struktūrvienībā. Martā un aprīlī Preiļu struktūrvienībā grupām P-E171/2, P-E16, P-SV17, P-SV16, P-E/SV15 norisinājās vairākas lekcijas-semināri un meistarklases.

Lekciju-semināru  „Gribu labāk izprast sevi” 20.03.2018. un 10.04.2018. vadīja Rita Stafecka, speciāliste ar pieredzi un praktiskajām zināšanām lekciju vadīšanā un atbalsta grupu organizēšanā, pieredze darbā ar izglītojamajiem, praktizējoša speciāliste ar maģistra grādu un vairāk nekā 10 gadu praksi izglītības psiholoģijā, sertificēts izaugsmes veicinātājs (koučs). Izaugsmes studijas “Pūces aste” vadītāja .

Semināra teorētiskajā daļā tika apskatītas šādas tēmas: kas es esmu dzīvē un profesionālajā jomā, kāds ir mans mērķis, ko vēlos sasniegt, kā reaģēju dažādās situācijās; konfliktsituāciju veiksmīga atpazīšana un risināšana; veiksmīgas komunikācijas pamati, saskarsme ar klientu .

Semināra praktiskajā daļā - saskarsmes praktiskie pamati: sevis un savu emociju apzināšanās - emocionālā inteliģence; pozitīvu attiecību veidošana, piemēri un teorijas izskaidrojumi, ļaujot pašiem jauniešiem iejusties situācijās.

Lekciju-semināru „Mans veiksmes ceļš” un meistarklasi „Gūsti pieredzi” 12.04.2018. vadīja  Haralds Saušs, RTRIT absolvents,  jauno profesionāļu meistarības konkursa WorldSkills 2015 ekselences medaļas ieguvējs. Lekcijā-seminārā H. Saušs pastāstīja audzēkņiem par savu pieredzi, izaugsmes iespējām ēdināšanas nozarē, stāstīja  par  prasmju  un spēju atbilstību darba devēja un darba tirgus prasībām. Iepazīstināja topošos ēdināšanas nozares speciālistus ar ēdināšanas nozares aktualitātēm un attīstības tendencēm un svarīgākajiem nosacījumiem, veidojot karjeras ceļu no izglītības iestādes līdz darba vietai. Meistarklasē tika gatavoti trīs ēdieni, izmantojot dažādas jūras veltes. Audzēkņi gatavoja un degustēja uzkodu - salātus ar ceptu pīles krūtiņu un jūras zālēm (vakame); zivju zupu - Buijabeze; pamatēdienu no pērļu kuskusa un panētas zivs; desertā- netradicionāla zemeņu zupa.

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošana

RTRIT Tūrisma un komerczinību nodaļas audzēkņiem - TJ16-1/2 un TJ15 grupām - 24. aprīlī Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika Darba devējas-tūrisma nozares profesionāles Ingas Freibergas meistarklase  „Gūsti pieredzi” par globāli visstraujāk augošo tūrisma produktu, kur viņi uzzināja, kādus atpūtas  veidus izvēlas mūsdienu patērētāji un kādas papildus iemaņas vajadzētu apgūt personālam, lai būtu konkurētspējīgi darba tirgū. Audzēkņi kopā ar meistaru izpētīja SIA „Latvia tours” ceļojumu piedāvājumu un mēģināja izvēlēties Latvijas iedzīvotāju sabiedrības grupas, kurām varētu to piedāvāt. Jautāja arī par prakses un darba iespējam dažādās firmas nodaļās Latvijā.

Pārtikas ražošanas nodaļas audzēkņiem, PP/M17un M16 grupu izglītojamajiem, 23. aprīlī notika speciālistes Gitas Veisas lekcija-seminārs „Gribu labāk izprast sevi”.

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošana

Turpinās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošana. Tā laikā norisinās dažādi pasākumi:

Speciālistes Gitas Veisas lekciju-semināru cikls „Gribu labāk izprast sevi”:

05.03.2018. Tūrisma un komerczinību nodaļas 1.-2. kursa, TJ16-1/2 un LT17-1/2 grupu izglītojamajiem.

12.03.2018. Modes, stila un interjera dizaina nodaļas 1.-2. kursa izglītojamajiem, grupai SV17-1/2.

19.03.2018. Tūrisma un komerczinību1.-2. kursa   izglītojamajiem, grupām KD17-1/2 un TJ16-1/2,

26.03.2018. Modes, stila un interjera dizaina nodaļas 1.-2. kursa izglītojamajiem, grupai SV16-3/4.

27., 28.03. - darba devējas - nozares profesionāles Anastasijas Tkačenko meistarklase  „Gūsti pieredzi” (internetveikala mazumtirdzniecības un mārketinga daļas vadītāja, juriste ar  pieredzi tirdzniecībā un uzņēmējdarbībā)Tūrisma un komerczinību nodaļas izglītojamajiem, grupām KD16-1/2 un KD16-3/4 par tēmu “Interneta mārketings –pieprasītākā profesija šodien un rīt”.

22.03.2018.  Darba devējas Ingrīdas Smuškovas lekcija-seminārs ”Mans veiksmes ceļš” (Tūrisma informācijas centra vadītāja, muzeja galvenā speciāliste darbā ar apmeklētājiem) Tūrisma un komerczinību nodaļas izglītojamajiem, grupām TJ15 un TJ16.

14.03.2018. un 21.03.2018. Darba devējas - nozares profesionāles Sarmītes Majores meistarklase  „Gūsti pieredzi” (ēdināšanas uzņēmumapārtikas ražošanas nodaļas vadītāja) Pārtikas ražošanas nodaļās izglītojamajiem, grupām PP/M17, M16 un M15 par tēmu  „Cepumu tehnoloģiskais pagatavošanas process ilgi uzglabājamo konditorejas izstrādājumu ražošanā” un „Biskvīta mīklas jaunu izstrādājumu izveide.”

28.03.2018. Darba devējas Evas Dobrozes lekcija-seminārs ”Mans veiksmes ceļš” (ēdināšanas uzņēmuma pārtikas kvalitātes speciāliste) Pārtikas ražošanas nodaļas izglītojamajiem, grupām PP/M17, M16 un M15.

23.03.2018. Tūrisma un komerczinību nodaļas grupu KD16-1/2,KD16-3/4 izglītojamajiem notika  ekskursija „Iepazīsti darba ikdienu”uz starptautisko aktīvās atpūtas un sporta izstādi, kur viņiem bija iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm aktīvas atpūtas nozarē, tūrismam  un sportam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem.

9. un 10. aprīlī darba devēja Aleksandra Pavlova (modes mākslinieks, zīmola "ALEXANDER PAVLOV" dibinatājs un  īpašnieks)  meistarklase ”Gūsti pieredzi” Modes un stila un Interjera dizaina nodaļas ST17-1/2, ST16, TA15, SV17-1/2, SV17-3/4 grupu izglītojamajiem.

16. un 17. aprīlī darba devēja Aleksandra Pavlova (modes mākslinieks, zīmola "ALEXANDER PAVLOV" dibinatājs un  īpašnieks) lekcija-seminārs „Mans veiksmes ceļš” Modes un stila un Interjera dizaina nodaļas SV15-1/2, SV15-3/4, SV16-1/2, SV16-3/4 grupu izglītojamajiem.

Šīs lekcijas laikā mākslinieks demonstrēja video par kolekcijas tapšanu, dalījās personīgajā pieredzē, veidojot un attīstot savu zīmolu "ALEXANDER PAVLOV" un kopā ar izglītojamajiem, šovam “Gatava pārvērtībām”, veidoja jaunu tēlu šova dalībniecēm, izmantojot foto attēlus.

9. un 16. aprīlī notika speciālistes Gitas Veisas lekciju-semināru cikls ”Gribu labāk izprast sevi” Tūrisma un komerczinību nodaļas LT17-1/2, KD17-1/2 grupu izglītojamajiem un Modes un stila un Interjera dizaina nodaļas IN16-1, IN16-2, ST16 grupu izglītojamajiem.

17. aprīlī darba devējas Anastasijas Tkačenko lekcija-seminārs „Mans veksmes ceļš” Tūrisma un komerczinību nodaļas KD15-1/2,KD15-3/4 grupu izglītojamajiem, kuras laikā stāstīja par savas karjeras izaugsmi no juristes līdz internetveikala galvenā mārketologa amatam.

Karjeras diena Valmierā "Lielceļš pēc pamatskolas"

Otrdien, 17.aprīlī, Valmieras Kultūras centrā norisinās karjeras atbalsta pasākums 8. – 12.klašu skolēniem “Lielceļš pēc pamatskolas”, kura laikā arī RTRIT visiem interesentiem stāstīja par studiju iespējām pie mums.

Foto: Valmieras Ziņas

Raimonda Zommera meistarklase izglītojamiem

ESF projekta “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (Nr. 8.3.5.0/16/I/001) ietvaros š.g. 9. aprīlī RTRIT Ēdināšanas pakalpojumu nodaļas grupu E16-7/8 un E17-1/2  izglītojamiem norisinājās izcilā šefpavāra Raimonda Zommera meistarklase.

Meistarklases laikā Raimonds audzēkņus iedvesmoja ar stāstiem par izaugsmi un savas karjeras attīstību, kā arī kopīgi gatavoja dažādus ēdienus, kuru tēma bija Latviešu virtuves ēdieni jaunās skaņās, jeb, precīzāk, restorāna noformējumā un ēdienu izvēlē.

Audzēkņiem kopā ar Raimondu bija iespēja pagatavot tādus ēdienus kā briežu gaļas karpačo ar benedikta olu un baltajiem sparģeļiem, kā arī jūras velnu, un saldajā – meringus ar ķiršu mērci, gatavojot to ar šķidro slāpekli.

Audzēkņi jūtas ļoti pateicīgi par šādām iespējām – iedvesmoties no izciliem amata meistariem un pašiem praktiski pamēģināt kaut ko no viņu darba ikdienas!

Karjeras atbalsta pasākums - meistarklase "Gūsti pieredzi"

27.martā grupai E16-9/10 (audzinātāja L. Šefere) bija lieliska iespēja iepazīties ar vienu no Latvijas vadošajiem, populārākajiem šefpavāriem Tomasu Godiņu. 

Audzēkņi kopā ar skolotāju vēlas pateikt lielu paldies par šo tikšanos un meistarklasi! Kopā ar šefpavāru tika pagatavots liellopu karpačo un krēmzupa no batātēm ar dažādiem dārzeņiem un kokosa pienu.

Projekta “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas gaita

Ir veiksmīgi uzsākta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (turpmāk – projekts) īstenošana..

Projekta Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāna ietvaros  Valsts SIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” izglītojamajiem ir izstrādāti vairāk nekā 55 karjeras atbalsta pasākumi: 

 • lekcijas – semināri „Gribu labāk izprast sevi”;
 • darba devēju - nozares profesionāļu meistarklases “Gūsti pieredzi” kopā ar izglītojamajiem;
 • darba devēju - nozares profesionāļu lekcijas- semināri  „Mans veiksmes ceļš”.
 • mācību ekskursijas uz uzņēmumiem  „Iepazīsti darba ikdienu”.

Karjeras atbalsta pasākumu mērķi ir:

 • palīdzēt izglītojamajiem iepazīt sevi, izpētīt savas spējas un prasmes; 
 • veicināt saskarsmes iemaņas, sniegt zināšanas, kā pārvarēt psiholoģiskās grūtības, kā izvirzīt savus karjeras mērķus un parādīt ceļu uz to sasniegšanu;
 • padziļināt izglītojamo izpratni par izvēlēto profesiju;
 • palīdzēt pārliecināties par savu prasmju un spēju atbilstību darba devēja un darba tirgus prasībām;
 • iepazīstināt izglītojamos ar svarīgākajiem nosacījumiem, veidojot karjeras ceļu no izglītības iestādes līdz darba vietai.

Projektā tiks iesaistīti 1745 budžeta grupu 1. - 4. kursa Tūrisma un komerczinību nodaļas,

Ēdināšanas pakalpojumu nodaļas Viesmīlības pakalpojumu nodaļas, Modes, stila un interjera dizaina nodaļas ,Pārtikas ražošanas nodaļas un Preiļu struktūrvienības nodaļas izglītojamie.

Izglītojamo karjeras attīstībā ir iesaistīti  pedagogi karjeras konsultanti, nozaru darba devēji – profesionāļi un citi speciālisti.

Veicot organizēto karjeras atbalsta pasākumu …

Pamatojoties uz veiktajām aptaujām par īstenotajiem pasākumiem var secināt, ka izglītojamie ir daudz motivētāki un apņēmīgāki, vēlas strādāt un mācīties kopā ar saviem grupas biedriem, ir iemācījušies viens otru novērtēt un atbalstīt. Šī projekta īstenošana palīdz audzēkņiem uzstādīt savus mērķus, saprast kā tos īstenot un veiksmīgi attīstīt savu turpmāko karjeras izaugsmi.

Projekta laikā karjeras speciālisti – pedagogi veic pasākumu kompleksu izglītojamo karjeras izglītības attīstībās jomā, lai veicinātu izglītojamo motivāciju profesionālajai izaugsmei, pilnveidei un mūžizglītībai

Projekta finansējums – 17450 EUR ,

Projekta īstenošanas laiks - 2018.gads janvāris - 2018. gads septembris                                                                                                                                                                       

Projekta mērķa grupa -  tehnikuma valsts budžeta grupu 1., 2., 3.,4. kursa izglītojamie:

 • Tūrisma un komerczinību nodaļas –250 izglītojamie;
 • Ēdināšanas pakalpojumu nodaļas – 440 izglītojamie;
 • Viesmīlības pakalpojumu nodaļas – 355 izglītojamie;
 • Modes, stila un interjera dizaina nodaļas – 350 izglītojamie;
 • Pārtikas ražošanas nodaļas – 200 izglītojamie;
 • Preiļu struktūrvienības nodaļas – 150 izglītojamie.

Kopā 1745 izglītojamie

Projekta dalībnieki -

 • 4 pedagogi karjeras konsultanti;
 • 2 speciālisti;
 • 17 nozaru darba devēji – profesionāļi;
 • 1745  tehnikuma valsts budžeta grupu 1., 2., 3.,4. izglītojamie
 • nodaļu vadītāji, pedagogi, administrācija

Projekta norises vieta – tehnikuma filiāles: Nīcgales ielā 26., Deglava 41.A,  Marijas ielā 4. un Preiļu struktūrvienībā

ĒNU DIENA 2018

VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” jau piekto gadu ir ēnu devējs. 2018. gada 14. februārī tehnikumā norisinājās karjeras atbalsta pasākums „Ēnu diena 2018”.

Ēnu dienas laikā tehnikumu apmeklēja 110 vispārizglītojošo skolu skolēni. Skolēni ēnoja Tūrisma un komerczinību nodaļā, Pārtikas ražošanas nodaļā, Modes, stila un interjera nodaļā, Ēdināšanas pakalpojumu nodaļā un Viesmīlības pakalpojumu nodaļā profesijas Rīgā un Preiļos.

Tehnikuma pedagogi un izglītojamie sniedza skolēniem teorētisko un praktisko ieskatu par mācību procesu un apgūstamajām profesijām. Skolēniem bija iespēja praktiski darboties, iejusties dažādās profesijās un sajust vai šī profesija ir viņiem piemērota.

Pēc veiktās aptaujas var secināt, ka  Ēnu dienas gaitā skolēni laiku pavadīja interesanti un lietderīgi.

Karjeras diena Baldonē

01.02., mūsu tehnikuma izglītojamie kopā ar skolotājiem bija devušies uz Baldones Mūzikas pamatskolu, lai tās audzēkņiem sniegtu teorētisko un praktisko ieskatu par profesionālās izglītības iegūšanas iespējām un apgūstamajām profesijām pie mums, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā.

Paldies skolotājām un audzēkņiem no Viesmīlības pakalpojumu nodaļas, Modes un stila nodaļas, Pārtikas ražošanas nodaļas, kā arī Tūrisma un komerczinību nodaļas par radošajiem, iedvesmojošajiem un informējošajiem stāstiem un praktiskajām nodarbībām jauniešu izglītošanā.

Karjeras diena Tukumā 24.01.

24.01. RTRIT Ēdināšanas, Viesmīlības, Pārtikas ražošanas, Stila un modes, kā arī Tūrisma un Komerczinību nodaļas skolotāji ar audzēkņiem devas uz Tukuma 2. vidusskolu, lai sniegtu Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu 8. - 9. klašu un 10. - 12. Klašu audzēkņiem teorētisko un praktisko ieskatu par profesionālās izglītības iegūšanas iespējām un apgūstamajām profesijām.

Paldies Tūrisma un komerczinību nodaļas skolotājai Dagnijai Jaunozolai, Ēdināšanas pakalpojumu nodaļas skolotājai Zaigai Jurēvičai, Viesmīlības pakalpojumu nodaļas skolotājai Edītei Bolai, Modes un stila nodaļas skolotājai Edītei Boikovai, Pārtikas ražošanas nodaļas skolotājai Līgai Rugājai un paldies visiem audzēkņiem, kuri iesaistījās skolēnu izglītošanā un un bija atraktīvi, smaidoši un interesanti!

2017. gada nogale Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam (RTRIT) karjeras atbalsta jomā ir bijusi ļoti darbīga un radoša. Tehnikums iesaistījās, kā arī pats organizēja vairākus ar karjeras atbalstu saistītus pasākumus, lai sniegtu audzēkņiem un interesentiem ieskatu profesionālajā izglītībā un tās piedāvātajās iespējās.

13. oktobrī VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” audzēkņi kopā ar vairākām skolotājām devās uz Karjeras dienu Zaļenieku komerciālajā un amatniecības vidusskolā, lai sniegtu skolēniem plašāku ieskatu par profesionālās izglītības iespējām un to, kā labāk izvēlēties sev piemērotu profesiju nākotnē.
Jelgavas un Ozolnieku novadu jauniešiem, kas bija ieradušies uz karjeras dienu, bija iespēja uzzināt par tehnikumā apgūstamajām profesijām, interešu izglītību un starptautisko sadarbību. No audzēkņu puses tika izrādīta liela interese un viņiem bija iespēja praktiski darboties: no marcipāna veidot figūras, degustēt tehnikuma gatavotus cepumus un uzkodas, kā arī pildīt viktorīnu par tūrismu un ievērojamiem objektiem Rīgā.
Lielā interese apliecina, ka jaunieši aktīvi domā par savām nākotnes iespējām un plāniem.

23. oktobrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā norisinājās Karjeras diena – profesiju diena, kuru apmeklēja Rīgas Klasiskās ģimnāzijas 2.-5. klašu audzēkņi.

Šīs karjeras dienas laikā skolēniem bija iespēja iepazīties ar Pārtikas ražošanas nodaļas darbu, kā arī piedalīties meistarklasē, kuras laikā viņi kopā ar Pārtikas ražošanas nodaļas audzēkņiem un skolotājiem gatavoja speķa pīrādziņus un veidoja figūriņas no marcipāna.

08. novembrī Tehnikumā norisinājās "Karjeras diena - profesiju diena", kuras mērķi bija:

 • veicināt tehnikuma izglītojamo motivāciju profesionālajai izaugsmei, pilnveidei un mūžizglītībai;
 • sniegt vispārizglītojošo skolu skolēniem teorētisko un praktisko ieskatu par profesionālās izglītības iegūšanas iespējām un nākamajām profesijām; kā arī popularizēt karjeras atbalstu.

Karjeras dienas laikā audzēkņiem no citām izglītības iestādēm bija iespēja iepazīties ar RTRIT piedāvātajām mācību programmām un to praktisko pusi - apmeklējot dažādas meistarklases un prezentācijas, kā arī dienas noslēgumā kopā ar citiem RTRIT audzēkņiem piedalīties ERASMUS+ "Labās prakses piemēra" prezentācijās.

15. novembrī, Nīcgales ielā 26., notika karjeras atbalsta pasākums „Tavas tālākizglītības iespējas”.
Pie mums viesojās Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Augstskola ISMA, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola „RISEBA” un Alberta koledža, lai informētu 3.-4. Kursu audzēkņus par tālākizglītības iespējām.