Sports

AMI sporta klubs

Saite uz AMI Sporta klubu
Biedrība „Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta klubs „AMI””
(AMI sporta klubs) http://www.amisports.lv/

Biedrība „Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta klubs „AMI”” (AMI sporta klubs) Profesionālās izglītības sistēmā Latvijā sporta darbu vada no 1990. gada.  AMI sporta klubs kopā ar pieredzējušiem sporta skolotājiem izstrādā sporta mācību priekšmeta paraugprogrammu profesionālās izglītības iestādēm. Izstrādāto programmu katrai skolai iespējams pielāgot savām vajadzībām atbilstoši tradīcijām, sporta bāzei, audzēkņu vēlmēm un sagatavotībai.

AMI sporta klubā aktīvi darbojas 34 kolektīvie biedri.

AMI sporta klubs organizē sporta spēles 12 sporta veidos jauniešiem un 11 sporta veidos jaunietēm visu mācību gadu. Sporta spēļu organizēšana notiek pēc šādas shēmas:

I posms – sacensības mācību iestādēs starp grupām, kursiem;

II posms – AMI sporta kluba spēles apaksgrupās;

III posms – pusfināla vai fināla sacensības .

Lai audzēkņus vairāk iesaistītu sporta pasākumos, ik gadus tiek rīkoti konkurs „Labākais sportists un sportiste”, reizi trīs gados – konkurs „Labākais sabiedriskais treneris”.



3.vieta meiteņu izlasei tautas bumbā AMI sporta kluba Republikas sacensībās

Apsveicam VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums" meiteņu izlasi tautas bumbā ar iegūto III vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Aleksandra Meļņika E-7/8
  2. Santa Eglīte E18-7/8
  3. Aleksandra Cvetkova EK18-1/2
  4. Zlata Gasanova EK18-1/2
  5. Sindija Senkoviča IN17
  6. Katrīna Merklina IN17
  7. Marija Jansone E15-5/6
  8. Līva Vanesa Imša PP/M17

Paldies par izciliem startiem.

Sporta skolotāji


3. vieta zēnu izlasei balsketbolā AMI sporta kluba Republikas sacensībās

APSVEICAM

Tehnikuma zēnu izlasi basketbolā ar iegūto III vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Klāvs Krūmiņš R15-1/2
  2. Toms Krūmiņš R15-1/2
  3. Aivars Domašus KD16- 3/4
  4. Verners Žogla E16-9/10
  5. Igors Bolsunovskis E17-5/6
  6. Gvido Horens Paegle EK18-1/2
  7. Krišs Jansons E18-1/2
  8. Marts Kodols TK18-1/2
  9. Raivo Riciks E17-5/6

Paldies par izciliem startiem.

Sporta skolotāji


3. vieta meiteņu basketbola izlasei AMI sporta kluba sacensībās 

APSVEICAM. Tehnikuma meiteņu izlasi basketbolā ar iegūto III vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Keita Boļšaka KD17-1/2
  2. Madara Briede KD16-3/4
  3. Aleksandra Meļņikova E18- 7/8
  4. Viktorija Grabovska E16-5/6
  5. Signe Zīvarte VP17-3/4
  6. Aivita Smiļģe E16-5/6
  7. Karīna Griņevska V18-1/2

Paldies par izciliem startiem.


1.vieta  perublikas sacensībās armreslingā zēniem

APSVEICAM!

Tehnikuma zēnu izlasi armvrestlingā ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Eduards Grivstāns KD16-1/2 ind. – I v.
  2. Rolands Liepiņš KM18-1/2 ind. – Iv.  
  3. Linards Mežaleons E16-9/10 ind. – Iv.
  4. Niks Semjonovs E17-5/6 ind. – IIv.
  5. Filips Lembergs AK16-1/2 ind.- IIv.
  6. Artūrs Dunkans AK15-1/2 ind. – 5v
  7. Oskars Guks E15-9/10 ind. - 8v
  8. Alens Sorokins KD16-3/4 ind. – 9v.

Paldies par izciliem startiem.


1. vieta dambretē meitenēm

APSVEICAM
Tehnikuma meiteņu izlasi dambretē ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Līga Gēliņa TA/IS15
  2. Una Mašinska KD15-1/2  
  3. Monta Jasmīne Endele SV18-1/2
  4. Renāte Lagzdiņa KD13/4
  5. Lāsma Šepetovska V18-3/4

Paldies par izciliem startiem.

RTRIT Sporta skolotāji


2. vieta Volejbolā RTRIT meitenēm

APSVEICAM
Tehnikuma  meiteņu izlasi volejbolā ar iegūto II vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Olga Šišlo KD15-1/2
  2. Una Mašinska KD15-1/2  
  3. Marija Jansone E15-5/6
  4. Viktorija Samilova E17-5/6
  5. Ērika Hudjakova VV18-1/2
  6. Vladislava Kozlova F18-1 ESF
  7. Nika Dzilna SV18-3/4
  8. Marija Stankeviča PP/M18

Paldies par izciliem startiem.


2. vieta badbintonā zēniem

APSVEICAM Tehnikuma zēnu izlasi badmintonā ar iegūto II vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Edgars Soldovers E16-5/6
  2. Igors Bolsunovskis E17-5/6  
  3. Aigars Romuls V18-1/2
  4. Oskars Guks E15-9/10

Meiteņu komanda apakšgrupā ieguva I vietu un finālā – 4 vietu.

Paldies par izciliem startiem.

Sporta skolotāji


1. vieta šautriņu mešanā

APSVEICAM!
Tehnikuma meiteņu izlasi šautriņu mešanā ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Aivita Smiļge E16-5/6 – ind.-II v.
  2. Paula Dalbiņa IN16-1/2  
  3. Sandija Vītola IN16-1/2
  4. Enija Andrejeva IN16-1/2
  5. Aleksandra Mēļņikova E18-7/8

Zēnu komanda 26 skolu konkurencē ieguva 12 vietu.
Paldies par izciliem startiem.
Sporta skolotāji.


1. vieta sacensībās vieglatlētikā

APSVEICAM
Tehnikuma meiteņu izlasi vieglatlētikā ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Aivita Smiļge E16-5/6 – ind.-I v.lodes grūšanā, IIv.bumbiņas mešanā
  2. Daniela Šakociņa E16-9/10 – ind.- Iv.bumbiņas meš.,IIIv.- lodes gr.
  3. Sabīne Rudzīte E16-9/10 – I v. 4x100m. stafetē
  4. Marija Jansone E15-5/6 – I v. 4x100m.stafetē
  5. Diāna Vasiļjeva V19-3/4 – IIIv tāllēkšana
  6. Laura Piterniece LT17-1/2

Paldies par izciliem startiem.
Sporta skolotāji