Sports

AMI sporta klubs

Saite uz AMI Sporta klubu
Biedrība „Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta klubs „AMI””
(AMI sporta klubs) http://www.amisports.lv/

Biedrība „Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta klubs „AMI”” (AMI sporta klubs) Profesionālās izglītības sistēmā Latvijā sporta darbu vada no 1990. gada.  AMI sporta klubs kopā ar pieredzējušiem sporta skolotājiem izstrādā sporta mācību priekšmeta paraugprogrammu profesionālās izglītības iestādēm. Izstrādāto programmu katrai skolai iespējams pielāgot savām vajadzībām atbilstoši tradīcijām, sporta bāzei, audzēkņu vēlmēm un sagatavotībai.

AMI sporta klubā aktīvi darbojas 34 kolektīvie biedri.

AMI sporta klubs organizē sporta spēles 12 sporta veidos jauniešiem un 11 sporta veidos jaunietēm visu mācību gadu. Sporta spēļu organizēšana notiek pēc šādas shēmas:

I posms – sacensības mācību iestādēs starp grupām, kursiem;

II posms – AMI sporta kluba spēles apaksgrupās;

III posms – pusfināla vai fināla sacensības .

Lai audzēkņus vairāk iesaistītu sporta pasākumos, ik gadus tiek rīkoti konkurs „Labākais sportists un sportiste”, reizi trīs gados – konkurs „Labākais sabiedriskais treneris”.


2018./2019. mācību gada Sporta pasākumu darba plāns JANVĀRĪ:

Nedēļas

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Piezīmes

I

 

 

 

07.01

08.01.

 

 09.01 Tehnikuma sacensības basketbolā - zēniem

10.01

11.01.

 

II

 

 

 

14.01.

 

15.01.

16.01.   AMI sporta kluba Republikas sacensības – roku cīņā - zēni  RTK

 

17.01.

18.01.

 

 

III

 

 

 

21.01.

22.01.

23.01.

24.01. AMI sporta kluba Republikas sacensības – basketbolā - meit. RSMT

25.01.

 

IV

 

 

 

28.01.

29.01.  . AMI sporta kluba Republikas finālsacensības  – basketbolā - meit. RSMT

 

 

30.01.

31.01.

 

 

V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   Sporta darba organizatore:                                                    A.Legzdiņa


1. vieta dambretē meitenēm

APSVEICAM
Tehnikuma meiteņu izlasi dambretē ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Līga Gēliņa TA/IS15
  2. Una Mašinska KD15-1/2  
  3. Monta Jasmīne Endele SV18-1/2
  4. Renāte Lagzdiņa KD13/4
  5. Lāsma Šepetovska V18-3/4

Paldies par izciliem startiem.

RTRIT Sporta skolotāji


2. vieta Volejbolā RTRIT meitenēm

APSVEICAM
Tehnikuma  meiteņu izlasi volejbolā ar iegūto II vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Olga Šišlo KD15-1/2
  2. Una Mašinska KD15-1/2  
  3. Marija Jansone E15-5/6
  4. Viktorija Samilova E17-5/6
  5. Ērika Hudjakova VV18-1/2
  6. Vladislava Kozlova F18-1 ESF
  7. Nika Dzilna SV18-3/4
  8. Marija Stankeviča PP/M18

Paldies par izciliem startiem.


2. vieta badbintonā zēniem

APSVEICAM Tehnikuma zēnu izlasi badmintonā ar iegūto II vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Edgars Soldovers E16-5/6
  2. Igors Bolsunovskis E17-5/6  
  3. Aigars Romuls V18-1/2
  4. Oskars Guks E15-9/10

Meiteņu komanda apakšgrupā ieguva I vietu un finālā – 4 vietu.

Paldies par izciliem startiem.

Sporta skolotāji


1. vieta šautriņu mešanā

APSVEICAM!
Tehnikuma meiteņu izlasi šautriņu mešanā ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Aivita Smiļge E16-5/6 – ind.-II v.
  2. Paula Dalbiņa IN16-1/2  
  3. Sandija Vītola IN16-1/2
  4. Enija Andrejeva IN16-1/2
  5. Aleksandra Mēļņikova E18-7/8

Zēnu komanda 26 skolu konkurencē ieguva 12 vietu.
Paldies par izciliem startiem.
Sporta skolotāji.


1. vieta sacensībās vieglatlētikā

APSVEICAM
Tehnikuma meiteņu izlasi vieglatlētikā ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās:

  1. Aivita Smiļge E16-5/6 – ind.-I v.lodes grūšanā, IIv.bumbiņas mešanā
  2. Daniela Šakociņa E16-9/10 – ind.- Iv.bumbiņas meš.,IIIv.- lodes gr.
  3. Sabīne Rudzīte E16-9/10 – I v. 4x100m. stafetē
  4. Marija Jansone E15-5/6 – I v. 4x100m.stafetē
  5. Diāna Vasiļjeva V19-3/4 – IIIv tāllēkšana
  6. Laura Piterniece LT17-1/2

Paldies par izciliem startiem.
Sporta skolotāji