A+
a-

Sports

AMI sporta klubs

Saite uz AMI Sporta klubu
Biedrība „Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta klubs „AMI””
(AMI sporta klubs) http://www.amisports.lv/

Biedrība „Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta klubs „AMI”” (AMI sporta klubs) Profesionālās izglītības sistēmā Latvijā sporta darbu vada no 1990. gada.  AMI sporta klubs kopā ar pieredzējušiem sporta skolotājiem izstrādā sporta mācību priekšmeta paraugprogrammu profesionālās izglītības iestādēm. Izstrādāto programmu katrai skolai iespējams pielāgot savām vajadzībām atbilstoši tradīcijām, sporta bāzei, audzēkņu vēlmēm un sagatavotībai.

AMI sporta klubā aktīvi darbojas 34 kolektīvie biedri.

AMI sporta klubs organizē sporta spēles 12 sporta veidos jauniešiem un 11 sporta veidos jaunietēm visu mācību gadu. Sporta spēļu organizēšana notiek pēc šādas shēmas:

I posms – sacensības mācību iestādēs starp grupām, kursiem;

II posms – AMI sporta kluba spēles apaksgrupās;

III posms – pusfināla vai fināla sacensības .

Lai audzēkņus vairāk iesaistītu sporta pasākumos, ik gadus tiek rīkoti konkurs „Labākais sportists un sportiste”, reizi trīs gados – konkurs „Labākais sabiedriskais treneris”.

SPORTA AKTIVITĀŠU PLĀNS - SEPTEMBRIS

 2019./2020. mācību gada Sporta pasākumu darba plāns SEPTEMBRĪ

Nedēļas

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Piezīmes

I

 

 

 

02.09.

03.09. Tehnikuma I. kursa sporta diena

04.09.

05.09.

 

06.09

 

II

 

 

 

09.09.Tehnikuma I. kursa rudens krosa nedēļa

10.09.Tehnikuma I. kursa rudens krosa nedēļa

11.09. Tehnikuma

 I. kursa rudens krosa nedēļa

 

12.09.Tehnikuma

 I. kursa rudens krosa nedēļa

13.09.

 

III

 

 

 

16.09.

17.09. Tehnikuma

 Sacensības šautriņu mešanā

 

18.09.

 

 

19.09.AMI sporta kluba Republikas sacensības vieglatlētikā

Ogres Tehnikums

20.09.

 

IV

 

 

 

23.09.

24.09.

25.09 Tehnikuma

 Sacensības galda tenisā (meitenēm un zēniem)

 

 

26.09.AMI sporta kluba Republikas sacensības rudens krosā

Ogres Tehnikums

27.09.

 

V

 

 

 

30.09.

01.10.

02.10.

03.10.

04.10.

 

                                                           


APSVEICAM 1. KURSA SPORTA DIENAS UZVARĒTĀJUS

100m skrējiens

Meitenes           

I vieta – Rebeka Zekante (KM19-1/2) – rezultāts 13.5s

II vieta – Linda Sazonova (EK19-1/2) – rezultāts 14,3s

III vieta – Valērija Glavacka (TK19-3/4) – rezultāts 15.0s

Zēni      

I vieta – Kristaps Cielavs (KR19-3/4) –rezultāts 12,4s

II vieta – Edvīns Litčenko (E19-3/4) – rezultāts 12,6s

III vieta – Igors Molčanovs (E19-5/6) - rezultāts 12,6s

Tāllēkšana

Meitenes

I vieta – Egija Roznere (IS19-2) - rezultāts 4.40m

II vieta – Santa Kaminska (EK19-1/2)  -rezultāts 4.30m

III vieta – Laura Rakova (V19-3/4) - rezultāts 4.20m

Zēni

I vieta – Kristaps Cielavs (KR19-3/4) - rezultāts 5.80m

II vieta – Horens Stalidzāns (KM19-1/2) - rezultāts 5.70m

III vieta – Nikita Bogdanovs (EP19-1/2) - rezultāts 5.50m

Lodes grūšana

Meitenes

I vieta – Renāte Šumila (KR19-3/4) - rezultāts 8.66m

II vieta – Sabīne Bronka (SV19-1/2) - rezultāts 8.40m

IIIvieta – Annija Derkača (V19-5/6) - rezultāts 8.36m

Zēni

I vieta – Igors Molčanovs (E19-5/6) - rezultāts 9.83m

IIvieta - Kristaps Cielavs (KR19-3/4) – rezultāts 9.66m

III vieta – Elmārs Jancenko (E19-9/10) - rezultāts 9.54m

Paldies visiem par piedalīšanos un uz tikšanos Sporta stundās!