Ziņas no grupām

2. vieta armwrestlinga sacensībās "RĪGA OPEN"

Šī gada 11.02.2017 KD16 ½  izglītojamais Eduards Grivstāns ieguva 2.vietu Latvijas armwrestlinga federācijas veidotās sacensībās ,,RĪGA OPEN”

Baudot ziemas priekus atpūtas centrā "LIDO"

 KD15-3/4 grupas audzēkņi kopā ar audzinātāju bauda ziemas aktivitātes atpūtas centra "LIDO" slidotavā.

Sveicam ar paveikto!

Apsveicam  EP16-1/2 ESF un F16-1/2ESF grupu audzēkņus ar iegūto atestātu. Tas ir vēl vien solis, vēl viens pakāpiens pretim kam jaunam. Vēlam veiksmi veidojot savu karjeru.

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā.

Ziemassvētku noskaņas dienesta viesnīcā

Lai svētku noskaņās aizvadītu Ziemassvētkus, Nīcgales ielas 26 dienesta viesnīcā tika dziedātas dziesmas, spēlētas spēles, pārbaudīti ne tikai audzēkņi, bet arī audzinātāji, kā arī noslēgumā pēc svinīgās daļas, jaunieši varēja padejot diskotēkā. 

Gaišu un priecīgu visiem šo svētku laiku!

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā.

Smalkā origami māksla

Origami ir KD16-3/4 grupas izglītojamās Janas Šuļakas lielā aizraušanās un vaļasprieks. Ar to Jana nodarbojas jau kopš 12 gadu vecuma. Īpaši viņai patīk darināt moduļu origami, jo tie izskatās īpaši interesanti un krāšņi. Latvijas dzimšanas dienai veltītais origami tapis 8 stundu laikā, tas ir salikts no aptuveni 700 moduļiem. Jana uzsver, ka, lai darinātu origami, nav vajadzīgas nekādas īpašas spējas, tikai apņēmība, pacietība un nedaudz fantāzijas.

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

Radošā darbnīca SPA estētikā

SPA16-3/4ESF grupas audzēknes priekšmeta "SPA estētikas pamati" radošajā darbnīcā apguva tēmu ''Dabas materiālu izmantošana SPA noformēšanā''. Uzdevums bija izgatavot vienu sienas dekoru, piemēram, rāmīti spogulim vai fotoattēlam. Vienu plaknes/galda dekoru. Un nodekorēt vienu paplāti, ko izmanto kušetes un virsmas zem kušetes, uz kuru skatās klients masāžas laikā, dekorēšanai.Tā kā tuvojas Advente, tad meitenes vairāk skāra Ziemassvētku tēmu, bet bija arī klasiski  SPA darbi ar kanēļa standziņām, oļiem, gliemežvākiem.

Darbus iespējams apskatīt A. Deglava ielā 40 A

Spied uz attēla, lai skatītu to pilnā izmērā!

Ekskursija uz Nacionālo bibliotēku

23.11.2016. grupas KD15- 3/4 devās ekskursijā uz Nacionālo bibliotēku, lai izzinātu un izjustu grāmatās mītošo spēku un pieredzētu bibliotēku kā modernu un multifunkcionālu  centru.

Valsts svētku noskaņās

15. novembrī Latvijas valsts svētku nedēļas laikā, Nīcgales 26 dienesta viesnīcā dzīvojošie audzēkņi dziedāja dziesmas , piedalījās viktorīnās, pildīja mākslas un atjautības uzdevumus, rādīja mēmo šovu un baudīja sagatavotās uzkodas.

Spied uz attēla, lai skatītu to pilnā izmērā!

II vieta Armvrestlinga sacensībās

5. novembrī norisinājās Latvijas armvrestlinga rīkotās sacensības, kur piedalījās arī tehnikuma KD 16 - 1/2 grupas audzēknis Eduards Grivstans un iegugva augsto 2. vietu. Apsveicam ar lieliskajiem sasniegumiem!


Tā ir fizika vai ķīmija?

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

RTRIT pirmā kursa grupas IN16-2 un E16-1/2 kopā ar ķīmijas skolotājiem K.Barabanščikovas un V.Kapustanes piedalījās Zinātnes šovā ,,Tā ir fizika vai ķīmija?,,. Priekšnesumā bija iekļauti dažādi spilgti ķīmijas un arī fizikas eksperimenti - dūmu lielgabali, putu kalni, krāsaini šķīdumi un uguns. Katrā eksperimentā audzēkņiem bija iespēja ne tikai piedalīties, bet arī uzzināt, kāpēc konkrētais eksperiments ir vairāk saistīts ar ķīmiju. Priekšnesums ne tikai aizrauj ar savu krāšņumu, bet nemanāmi arī izglītoja nepiespiestā gaisotnē.

Audzēkņi piedalījās arī Latvenergo radošajā laboratorijā, kur paši lodēja digitālu metamo kauliņu.

Helovīna vakars

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

02.11. notika Helovīnu vakars, Nīcgales ielā 26, Dienesta viesnīcā, jaunieši kopīgi gatavoja ķirbja un dzintara krēmzupu ,saldajā gatavoja ķirbja un biezpiena sacepumu. Visi, kas bija sanākuši, kopīgi sēdās pie galda un degustēja pašu sagatavotās vakariņas. Pēc kopīgām vakariņām jaunieši spēlēja ābolu boulingu un fotogrāfējās pie fotosienas.

Organizatori Viviāna un Sigita, parūpējās par telpas izdekorēšanu.

Asociatīvā tēla veidošanas konkursā divas III vietas

Apsveicam  SV14-1/2 grupas audzēknes Antru Erdlāni un Moniku Freimuti  ar iegūto III vietu Latvijas stilistu asociācijas  rīkotajā 15. Asociatīvā tēla veidošanas konkursā 2016.gada 6.novembrī

Tēma:”Metamarfozes”

Paldies skolotājai Kristīnei Rāmulei par audzēkņu sagatavošanu.

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

Ziemas prieki pie Valsts SIA “Rīgas tūrisma un radošās industrijas ” ēkas Nīcgales ielā 26. Lai ziemīgais krāšņums uzlādē un dod spēku diženiem darbiem!

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

Pastaigas un našķi dzīvnieku patversmes "Ulubele" iemītniekiem

Labo darbu nedēļas ietvaros grupa VP16 1/2 apciemoja dzīvnieku patversmi "Ulubele", aizvedot sarūpētos kārumus un segas patversmes iemītniekiem, kā arī noklausījās patversmes brīvprātīgo palīgu instruktāžu un palīdzēja patversmes darbiniekiem, izvedot suņus pastaigās. 

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

Veiksmīgi aizvadīts 11. starptautiskais SPA čempionāts

No 4.-5. Novembrim SPA programmas SA15-1/2ESF grupas apsolventes Inga Laila Āriņa un Kristīne Ornicāne piedalijās 11. starptautiskajā SPA čempionātā, kas risinājās izstādes Baltic Beauty 2016 ietvaros.

Čempionātā piedalijās SPA jomas profesionāļi no 6 valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija un Ukraina). Pusfinālā startēja 18 dalībnieki no kuriem finālam tika izraudzīti 10 labākie. Starp viņiem arī Kristīne. Otro sacensību dienu - finālu Kristīne noslēdza ar vērtīgām balvām, iegūtu skatītāju simpātiju balvu un Latvijas skaistumkopšanas nozares informatīvā portāla e-beauty simpātiju balvu. Meitenes parādija augstus rezultātus startējot kopā ar SPA profesionāļiem ar daudz ilgāku darba pieredzi. Ir iegūta nenovērtējama pieredze un skolas atpazīstamība.

Apsveicam meitenes ar veiksmīgo startu un pateicamies skolotājai E.Janumai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

Labie darbi RSAC "Gaiļezers"

“Labo darbu nedēļas 2016” ietvaros, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma E16 – 1/2 grupas audzēkņi: Oskars Babris, Aļģirds Janulis, Jolanta Skuja, Nils Gricmanis un Laura Kokoreviča 21. oktobrī devās uz RSAC “Gaiļezers”, lai palīdzētu un iepriecinātu seniorus un cilvēkus ar kustību traucējumiem. Senjori dalījās savā dzīves pieredzē un stāstos, kā arī audzēkņi palīdzēja aprūpētājām pabarot un izvest pastaigā cilvēkus ar kustību traucējumiem. Paldies par labajiem darbiem!

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

Labo darbu nedēļa 2016

No 17. līdz 21.oktobrim visā Latvijā norisinājās "Labo darbu nedēļa 2016", kuras  ietvaros arī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma VP16-3/4 grupa sagādāja VSAC “Rīga” filiālei “Pļavnieki” mīkstās rotaļlietas, attīstošas splēles, mitrās salvetes, saldumus un cepumus. Prieks vairo prieku!

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

Ķirbju izstāde

Paldies visām grupām, kas piedalījās lielajā ķirbju izstādē! Jūsu atraktivitāte un radošums priecē katru un padara ikdienu krāsaināku!

Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!