Sports

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums ir AMI Sporta kluba biedrs un regulāri piedalās kluba organizētājās sacensībās. Vairāk par AMI Sporta klubu ŠEIT

Tehnikuma Sportiskāko grupu kopvērtējums

2016./2017. mācību gada Sporta pasākumu darba plāns maijā

 

Nedēļas

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Piezīmes

I

 

 

 

01.05.

02.05.

 

03.05

04.05

 

05.05.

 

II

 

 

 

08.05.

09. 05.

10.05.  AMI sporta kluba Republikas sacensības futbolā (zēni.)

 

11.05.

11.05.

 

 

III

 

 

 

15.05.

16.05.

17.05.   AMI sporta kluba Republikas finālsacensības futbolā (zēni.)

18.05.

 

19.05.

 

IV

 

 

 

22.05.

23.05

24.05.

25.05.   AMI sporta kluba Republikas sacensības tautas bumbā (meit.)

26.05.

 

V

 

 

 

29.05.

30.05 .   AMI sporta kluba Republikas finālsacensības tautas bumbā (meit.)

 

31.05.

01.06.

02.06.

 


Sporta darba organizatore: A.Legzdiņa

I vieta Latvijas Kausa 2. posmā armvrestlingā virs 75 kg - Linardam Mežaleonam

Iepriekš jau minēts, ka 28. maijā norisinājās Latvijas Kausa 2. posms armvrestlingā. Tajā piedalījās arī tehnikuma pirmā kursa E16 9/10 grupas audzēknis Linards Mežaleons.

Linards ieguva 1. vietu svara kategorijā virs 75 kg.

Linards ar armvrestlingu sācis nodarboties jau iepriekšējā izglītības iestādē – Krimuldas vidusskolā, kur šim sporta veidam iedvesmojis pievērsties Eduards Grīvstāns (1. vieta LK 2. posmā svara kategorijā līdz 65 kg). Tagad abi puiši trenējas pie četrkārtēja pasaules čempiona armvrestlingā - Jāņa Amoliņa.

Apsveicam ar lieliskajiem sasniegumiem!

I vieta Latvijas Kausa 2. posmā armvrestlingā līdz 65 kg - Eduardam Grīvstānam

28. maijā norisinājās Latvijas Kausa 2. posms armvrestlingā, kur piedalījās arī tehnikuma KD 16 - 1/2 grupas audzēknis Eduards Grīvstāns un ieguva 1. vietu, svara kategorijā līdz 65 kg.

Eduards ir izvirzīts arī Pasaules Čempionātam Armvrestlingā, kas no 2. līdz 9. septembrim norisināsies Ungārijā.

Apsveicam ar lieliskajiem sasniegumiem!

I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās florbolā

Tehnikuma izlasi  ar iegūto I vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās florbolā

1. Haralds Vanags (KM/KR13-3)

2. Mikus Leo Roze (KV13-3/4)

3. Reinis Plēsums (KM/KR13-3)

4. Marko Ozoliņš (AK15-3/4)

5. Rihards Daniels Zvirgzdiņš (E14-9/10)

6. Ivo Videjus (V13-1/2)

7. Dāvis Jasinkevičs (VP15-3/4)

8. Alens Dilans (E15-9/10)

9. Kārlis Tarasovs (E13-3/4)

10. Rinalds Vanags (V15-1/2)

11. Mārcis Purviņš (V14-1/2)

Paldies visiem sacensību dalībniekiem. 

III vieta AMI sporta kluba Republikas sacensībās telpu futbolā

Apsveicam, tehnikuma izlasi  ar iegūto III vietu AMI sporta kluba Republikas sacensībās telpu futbolā!

1. Nikola Brahmane (R/TJ14)

2. Mairita Neimane (R15-1/2)

3. Viktorija Pašegorova (R16-1/2)

4. Viktorija Grabovska (E16-5/6)

5. Aivita Smiļģe (E16-5/6)

6. Paula Semjonova (SV15-3/4)

7.Diāna Svitņicka (E16-3/4)

8. Endija Andrejeva (IN16-1)

9. Monika Moisejeva (PP/M16)

10. Anna Blaus (V14-1/2)

Paldies visām sacensību dalībniecēm.           

Sporta skolotāji.

2. vieta armwrestlinga sacensībās "RĪGA OPEN"

Šī gada 11.02.2017 KD16 ½  izglītojamais Eduards Grivstāns ieguva 2.vietu Latvijas armwrestlinga federācijas veidotās sacensībās ,,RĪGA OPEN”

II vieta UNESCO dalībskolu Republikas sacensībās florbolā

APSVEICAM

Tehnikuma izlasi  ar iegūto II vietu UNESCO dalībskolu Republikas sacensībās florbolā

1. Rūdis Lūķis (VP15-3/4)

2. Reinis Plēsums (KM/KR13-3)

3. Haralds Vanags (KM/KR13-3)

4. Edgars Pujāts (E15-5/6)

5. Ivo Videjus (V13-1/2)

6. Rihards Štībelis (KV13-1/2)

7.Mārcis Purviņš (V14-1/2)

8. Marko Ozoliņš (AK15-3/4)

9. Dāvis Jasinkevičs (VP15-3/4)

10. Raivis Vecels (AK15-3/4)

11. Alens Dilans (E15-9/10)

12. Reinis Matīss Bumbieris (E15-5/6)

13. Kārlis Tarasovs (E13-3/4)

14.Rinalds Vanags (V15-1/2)

Paldies visiem sacensību dalībniekiem.  

Sporta skolotāji.

I vieta Republikas sacensībās dambretē

APSVEICAM

Tehnikuma izlasi  ar iegūto I vietu Republikas sacensībās dambretē

1. Renāte Lagzdiņa (KD15-3/4)

2. Jekaterina Gavrilova (PPM13)

3. Ramona Lagzdiņa (V14-3/4)

4. Līga Gēliņa (IS15)

5. Jūlija Stepanova (VP15-5/6)

Paldies visām sacensību dalībniecēm.

Sporta skolotāji.

I vieta Pasaules čempionātā Spēka trīscīņā Maskavā

Apsveicam Ričardu Bužinski (V13-1/2 gr.) Ar iegūto I vietu Pasaules čempionātā Spēka trīscīņā Maskavā. Novēlam neizsīkstošu gribasspēku un neapstāties pie sasniegtā!

II vieta Armvrestlinga sacensībās

5. novembrī norisinājās Latvijas armvrestlinga rīkotās sacensības, kur piedalījās arī tehnikuma KD 16 - 1/2 grupas audzēknis Eduards Grivstans un iegugva augsto 2. vietu. Apsveicam ar lieliskajiem sasniegumiem!


ApsveicamTehnikuma izlasi volejbolā meitenēm ar iegūto III vietu Republikas sacensībās

Komandā startēja:      

1.Olga Šišlo (KD15-1/2)

2.Marija Jansone (E15-5/6)

3.Nana Vilimaite (R/TJ14)

4.Paula  Dalbiņa (IN16-1)

5.Luize Zvejniece (F16-1/2 ESF)

6.Anastasija Kerča (SV15-3/4)

7.Renāte Eniņa (SA16-1)

8.Megija Putene (SV16-1/2)

 

Paldies visām sacensību dalībniecēm!


Spied uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā!

Apsveicam!

Tehnikuma izlasi galda tenisā meitenēm ar iegūto II vietu Republikas sacensībās          

Komandā startēja: 

1.Irēna LEIMANE-CEKULE (AK15-3/4)

2.Anastasija BEVZA (AK15-3/4)

3.Elīna JANSONE (SA/ST13)

 

Paldies visām sacensību dalībniecēm.

Sveicam!

Apsveicam VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma" meiteņu izlasi šautriņu mešanā ar iegūto 3. vietu Republikas sacensībās.

Komandā startēja:

1. Estere Enikova (KR13 - 1/2);

2. Loreta Svetiņa (V14 - 3/4);

3. Sabīne Liepiņa (LT13 - 1/2);

4. Melānija Vendele (LT13 - 1/2).

 

Paldies visām dalībniecēm!

 

 

Sveicam!

Sveicam VSIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma" izlases vieglatlētikā meitenes ar iegūto 2. vietu Republikas sacensībās Valmierā.

Komandā startēja: 

1.Samanta Ļaksa (VP15-1/2)

2.Amanda Ignatenko (TJ15-1/2) – ind. –3. vieta

3.Anna Blauss (PP/M13) – ind, - 3. vieta

4.Daniela Šakociņa (E16-9/10)- ind.- 1. vieta, 3. vieta 

5.Aivita Smiļģe (E16-5/6) - ind.

6.Undīne Čekstere (KD16-1/2)

7.Linda Laumane (R16-1/2) – ind. – 3. vieta

8.Sabīne Rudzīte (E16-9/10)

Paldies visām sacensību dalībniecēm.

Apsveicam ar iegūtu trešo vietu!

 

Apsveicam Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma izlasi telpa futbolā meitenēm ar iegūto III vietu republikas sacensībās! 

Apsveicam ar sekmīgu startu!

No 14.aprīļa līdz 16.aprīlim Lietuvā notika Starptautiskās 24. Baltijas valstu sporta spēles, kurās piedalījās sporta kluba “AMI” Republikas izlase, kuras sastāvā startēja arī mūsu Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma audzēknes - basketbola izlasē – iegūstot 2. vietu startēja Elīna Indāre (R15-1/2) un Nikola Brahmane (TJ14-1/2). Savukārt galda tenisa izlasē – iegūstot 2. vietu startēja Irēna Leimane – Cekule (AK15-3/4), Anastasija Bevza (AK15-3/4).

Paldies meitenēm!

Mūsu tehnikuma izlase piedalījusies svara bumbu celšanas sacensībās!

Apsveicam Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma izlasi svaru bumbu celšanā ar iegūto 5. vietu Republikas sacensībās!

Komandā startēja:

Artūrs Idzāns (AK14-1/2) – individuāli ieguva 3.vietu,
Jānis Lazdāns (KR12-1/2) – individuāli ieguva 4.vietu,
Sergejs Latuškins (AK15-3/4) – individuāli ieguva 3.vietu,
Klāvs Ģērmanis (KT12-3/4)
Kaspars Grāvis (KR12-1/2)
Ričards Bužinskis (V13-1/2 )
Jevgenijs Gruzdovs (IS15)
Oskars Guks (E15-9/10)

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

Apsveicam mūsu meitenes ar izcīnīto 1.vietu republikas sacensībās !

Apsveicam Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma meiteņu izlasi tautas bumbā ar izcīnīto 1. vietu republikas sacensībās!

Komandā startēja:

Olga Šišlo (KD15-1/2)
Katrīna Vaļsova (TJ15-1)
Marija Jansone (E15-5/6)
Mairita Neimane (R15-1/2)
Signe Bērziņa (R15-1/2)
Elīna Indāre (R15-1/2 )
Nikola Brahmane (TJ14-1/2)
Nelda Rakovska (SV15-3/4)
Anastasija Fjodorova (SV15-3/4)

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

Apsveicam ar izcīnīto 1.vietu republikas sacensībās !

Apsveicam Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma zēnu izlasi florbolā ar iegūto 1. vietu republikas sacensībās!

Komandā startēja:

1.Mikus Leo Roze (KV13-3/4)

2.Reinis Plēsums (KM/KR13-3)

3.Haralds Vanags (KM/KR13-3)

4.Rihards Daniels Zvirgzdiņš (E14-9/10)

5.Ivo Videjus (V13-1/2)

6.Rihards Štībelis (KV13-1/2)

7.Mārcis Purviņš (V14-1/2)

8.Marko Ozoliņš (AK15-3/4)

9.Dāvis Jasinkēvičs (VP15-3/4)

10.Raivis Vecels (AK15-3/4)

11.Alens Dilans (E15-9/10)

 

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

Apsveicam ar izcīnīto 3.vietu republikas sacensībās !

Apsveicam Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma meiteņu izlasi novusā ar iegūto 3. vietu republikas sacensībās!

Komandā startēja:

1.Samanta Ļaksa (grupa VP15-1/2)
2.Kristīne Grīnberga (grupa VP14-3/4)
3.Diāna Karaušu (grupa E13-3/4)
4.Irēna Leimane-Cekule (grupa AK15-3/4)

Paldies visām sacensību dalībniecēm par piedalīšanos sacensībās!

Apsveicam ar izcīnīto 3.vietu republikas sacensībās !

Apsveicam Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma meiteņu izlasi volejbolā ar iegūto 3. vietu republikas sacensībās! Komandā startēja: Olga Šišlo (grupa KD15-1/2), Una Mašinska (grupa KD15-1/2), Marija Jansone (grupa E15-5/6), Gunda Āboliņa (grupa PP/M12), Nana Vilimaite (grupa R14-1/2), Ella Strazda (grupa F15-1/2 ESF), Anastasija Bevza (grupa AK15-3/4), Sabīne Grinciuna (grupa R15-1/2).

Paldies visām sacensību dalībniecēm par piedalīšanos sacensībās!

Apsveicam ar izcīnīto 2.vietu!

No 18.decembra līdz 20.decembrim Daugavpilī notika starptautiskās sacensības volejbolā jauktajām komandām, kurās piedalījās dalībnieki no Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas. Apvienotajā “AMI Rīga” komandā startēja mūsu tehnikuma audzēkņi - Olga Šišlo (grupa KD15-1/2), Una Mašinska (grupa KD15-1/2), Vladimirs Ivanovs (grupa PP/M13), Artis Grinšpons (grupa PP/M12) un Rinalds Lediņš (grupa E13-3/4).

Komandu gatavoja un vadīja sporta organizatore Aina Legzdiņa un sporta skolotāja Zanda Meldere.

 

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

                      Apsveicam ar uzvaru!

 

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma izlases komanda 1.decembrī piedalījās AMI Sporta kluba Republikas sacensībās roku cīņā. 16 komandu konkurencē mūsējie ieguva augsto 6. vietu, bet individuālajā konkurencē mūsu Kaspars Grāvis (grupa KR12-1/2) izcīnīja 1.vietu.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās un apsveicam ar sasniegtajiem rezultātiem!

Apsveicam ar uzvaru!

 

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma izlases dalībnieki piedalījās AMI sporta kluba Republikas  sacensībās galda tenisā. Meiteņu komanda izcīnīja  1 vietu, bet zēnu komanda izcīnīja 4 vietu.

Sveicam meiteņu komandas dalībnieces -Amandu Zariņu (grupa V13-1/2), Elīnu Jansoni (grupa ST13), Irēnu Leimani - Cekuli (grupa AK15-3/4) un Anastasiju Bevzu (grupa AK15-3/4).

Zēnu komandā startēja - Elgars Šumins (grupa LT13-1/2), Kristers Gulbis (grupa AK12-1/2), Pēteris Kadakovskis (grupa AK13-1/2) un Romāns Špakovskis (grupa E15-1/2).

 

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

Apsveicam ar uzvaru!

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma meiteņu komanda AMI Sporta kluba Republikas sacensībās šautriņu mešanā ieguva I vietu. Meiteņu komandā startēja: Loreta Svetiņa (grupa V14-3/4), Renāte Melne (grupa KV12-1/2), Renāte Dulbe (grupa SV14-1/2), Anastasija Fjodorova (grupa TA15), Anastasija Sinelnika (grupa TJ14-1/2). Apsveicam ar sasniegto augsto rezultātu!
Zēnu komandā startēja: Kaspars Grāvis (grupa KR12-1/2), Klāvs Krūmiņš (grupa R15-1/2), Didzis Grieznis (grupa V13-5/6), Pēteris Kodakovskis (grupa AK13-1/2), Aleksandrs Smetaņins (grupa E13-5/6). Zēnu komanda izcīnīja 8 vietu,  21 komandu konkurencē.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!

Apsveicam Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma izlasi!

Sveicam  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma izlases dalībniekus ar piedalīšanos AMI Sporta kluba sacensībās vieglatlētikā – Valmierā:

  • tehnikuma meiteņu komanda ieguva republikā – II vietu. Meiteņu komandā startēja : Kristiāna Strautiņa (grupa V12-3/4)  - II vieta tāllēkšanā, Liene Mušinska (grupa E12-5/6) – II vieta stafetē, Anna Blauss (grupa PP/M13) – II vieta stafetē, Amanda Ignatenko (grupa TJ15-1) – II vieta stafetē, Signe Bērziņa (grupa R15-1/2) – III vieta 400 m, Nelda Rakovska (grupa SV15-3/4), Samanta Ļaksa (grupa VP15-1/2)
  • tehnikuma zēnu komanda ieguva – 8.vietu no 21 komandas, zēnu komandā startēja : Kaspars Grāvis (grupa KR12-1/2), Devarši Kārkliņš (grupa E15-5/6), Artis Grinšpons (grupa PP/M12), Jānis Kronbergs (grupa V13-5/6), Mārcis Zubovs (grupa E15-5/6), Rihards Daniels Zvirgzdiņš (grupa E14-9/10), Didzis Grieznis (grupa V13-5/6), Aleksandrs Tkačovs (grupa AK15-1/2).

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās!