Dienesta viesnīca

Dienesta viesnīcas iekšējie kārtības noteikumi

Dienesta viesnīcas iekšējie kārtības noteikumi

DV ieksejas kartibas noteikumi.pdf

Grozijumi Nr.1.4./3 "Dienesta viesnīcas iekšējās kārtības noteikumi"

DV Grozijumi 1 4 3.pdf

Tehnikums piedāvā dienesta viesnīcu A.Deglava iela 41A un Nīcgales ielā 26, Rīgā. Abas dienesta viesnīcas ir būvētas pēc līdzvērtīga projekta un sastāv no divistabu dzīvokļiem, kuros ir tualete un dušas telpa. Dzīvoklī dzīvo 5-6 audzēkņi, katrā stāvā ir labiekārtota virtuve un atpūtas telpa. Dzīvošana vienvietīgās istabiņās nav pieejama.

Dienesta viesnīca Nīcgales ielā 26 ir labiekārtota mājvieta 300 audzekņiem un studējošajiem.  Viesnīcas 9 stāvos ir izvietoti 2 istabu dzīvoklīši ar vannas istabu un tualeti. Katrā stāvā ir ērta virtuve. Viesnīcā ir pieejama gludinātava un veļas mazgātava.  Viesnīcas atpūtas telpā var skatīties televizoru kopā ar citiem viesnīcas iemītniekiem, kā arī ir telpas kopējām spēlēm un nodarbībām.

Vizbiežāk uzdotie jautājumi:

  1. Vai viesnīcā ir bezvadu internets? – Nē, nav.
  2. Vai katrā istabā ir ledusskapis? – Nē, nav. Audzēkņeim ir pieejams ledusskapis virtuvēs.
  3. Vai katrā viesnīcas istabiņa ir televizors? – Nē, nav.
  4. Kas veic istabu un citu telpu uzkopšanu? – Audzēkņi paši ik dienas veic istabu uzkopšanu un piedalās kolietošanu uzkopšanā atbilstoši grafikam.
  5. Vai vakaros slēdz viesnīcu?  - Jā, viesnīcas ārdurvis slēdz plkst. 22,. Nepieciešamības gadījumā audzēkņi var nokārtot individuālu/vienreizēju atļauju atgriezties viesnīcā vēlāk. 
  6. Vai naktīs ir kāds dežurants, skolotājs? – Jā, viesnīcā ir diennakts uzraudzība.
  7. Kas notiek, ja audzēkņi sabojā dienesta viesnīcas inventāru? – sabojātā lieta ir jāsalabo vai jākompensē nodarītais zaudējums pilnā apmērā.
  8. Kāda ir uzturēšanās kārtība dienesta viesnīcā? – iepazīstieties ar iekšējās kārtības noteikumiem. ŠEIT

 

Kontakti:

Adrese: Rīgā, Nīcgales ielā 26

Administrātori: 67549012, 25619339

Dienesta viesnīcas skolotāji: 26497395

Rezervācija: 25441888

Kā pie mums nokļūt? ŠEIT

Spiedu uz attēla, lai redzētu to pilnā izmērā

No 2014.gada 1.septembra Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam ir struktūrvienība Preiļos, Sporta ielā 1. Arī Preiļos izglītojamajiem ir pieejama dienesta viesnīca, A.Paulāna ielā 2a, kas  atrodas pie Preiļu parka, skaistā vietā. Dienesta viesnīcā ir 15 dzīvojamās istabiņas, atpūtas telpa, saimniecības telpas, bibliotēka, sporta zāle. Paši audzēkņi var gatavot ēst labiekārtotā virtuvē, mazgāt veļu, izmantot atpūtas istabu, bibliotēku, Wi-fi.